MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

MasterChef eleme adayı kim oldu? 13 Aralık 2023 MasterChef All Star'da ikinci dokunulmazlığı kim, hangi takım kazandı?

MasterChef All Star'ın 13 Aralık Çarşamba akşamı yayınlanan yeni bölümünde dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Jüri üyelerinden Mehmet Şef, Danilo Şef ve Somer Şef yarışmacılardan İsviçre mutfağı lezzetleri yapmalarını istedi. Dokunulmazlık mücadelesini kaybeden takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık için yarıştı. Peki, MasterChef eleme adayı kim oldu? 13 Aralık 2023 MasterChef All Star'da ikinci dokunulmazlığı kim, hangi takım kazandı?

MasterChef All Star'da dokunulmazlık oyununu kazanan takım ve eleme adayları merak edildi. Hırs ve mücadelenin had safhada olduğu yarışmanın 13 Aralık Çarşamba akşamı yayınlanan MasterChef'te bu haftanın ikinci dokunulmazlık mücadelesi gerçekleşti. Yarışmacılar İsviçre mutfağı tarifleri yaptı. İşte 13 Aralık 2023 Çarşamba akşamı MasterChef'te yaşananlar...

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Ekranların sevilen yemek yarışması MasterChef bu sezon All Star kadrosuyla heyecan dolu mücadelelere imza atıyor. Tv8'de yayınlanan MasterChef All Star'ın 13 Aralık Çarşamba akşamı yayınlanan yeni bölümünde dokunulmazlığı kazanan taraf Mavi Takım oldu. Kaybeden Kırmızı Takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık mücadelesine girdi.

411176336_902776817871863_7738762779550692695_n

MASTERCHEF BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

TV8'in yemek yarışması programı MasterChef All Star'da İsviçre mutfağı tarifleri ile dokunulmazlık oyunu gerçekleşti. Kaybeden Kırmızı Takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık için ter döktü. Yarışın kazananı Tahsin oldu.

MASTERCHEF'TE ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef'te yapılan haftanın ilk oylaması sonucu potaya Esra gitti. Böylece MasterChef'te bu haftanın 1. eleme adayı Esra olarak belirlenmişti.

Gecenin sonunda ise eleme oylaması gerçekleşti. Kırmızı takımda yapılan oylamada ismi en çok çıkan yarışmacı Barbaros oldu.

masterchef

MASTERCHEF ALL STAR'DA KİMLER ELENDİ?

MasterChef Cemre Uyanık, MasterChef All Star'ın son elenen yarışmacısı oldu. Yarışmaya veda eden isimler sırasıyla şöyle; Güzide, Burcu, Büşra, Berker Mert, Rıfat, Eray, Çağatay, Suna, Gamze, Sefa, Uğur, Eda, Kerem, Azize, Metin, Barış, Tanya, Ayaz, Alican, Tolga ve Cemre.

Yarışmada kalan son 9 isim şampiyonluk mücadelesine devam ediyor.

En Çok Aranan Haberler