MasterChef'te bir ilk yaşandı! Jüri meydan okudu! MasterChef Türkiye ceza oyununda eleme adayları kimler oldu?

MasterChef Türkiye 37. son bölümüyle TV8'de ekrana geldi. MasterChef'in son bölümünde yarışmacıları takım kaptanı olabilmek için mücadele etti. Kaptanlık oyununda kurabiye yapan yarışmacılara ilginç bir ceza geldi. Kurabiyeleri zamanında yapamayan 6 yarışmacı ceza olarak eleme oyununda yarıştı. MasterChef'teki bu beklenmedik ceza sonrasında elemeye kalan iki isim belli oldu. Peki kaptanlık oyununu kim kazandı? Elemeye kimler kaldı? İşte MasterChef 28 Ekim Pazartesi son bölümde yaşananlar.

TV8'de yayınlanan ve jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanni'nin yaptığı MasterChef'in 2. sezon 37. yeni bölümüyle ekrana geldi. MasterChef Türkiye 37. bölümde kaptanlık oyununda beklenmedik bir gelişme yaşandı. Şeflerin tarifiyle yarışmacılar en iyi kurabiyeyi yapmak için mücadele etti. Ancak yemeklerini yetiştiremeyen yarışmacılara jüriden şok bir ceza geldi.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?
MasterChef son bölümde kaptanlık oyununda yemeklerini yetiştiremeyen yarışmacılarla ilgili şefler kararlarını açıkladı. Somer Şef, oyunda yemeğini yetiştiremeyen 6 yarışmacıdan önlüklerini çıkarmalarını istedi. Jüri olarak karar aldıklarını söyleyen Somer Sivrioğlu, "Biz yemeğini bitiremeyenlere Master Class eğitimi vermek istemiyoruz. Daha önceki haftalarda da sizi uyarmıştık. Yemeğini sunmayan ve yetiştiremeyenlere ceza vereceğimizi söylemiştik. Bunun karşılığı isyan bayrağı açmaktır. Bugün içinizden iki arkadaşı direkt olarak eleme potasını yollayacağız" dedi. Yarışmacılar ise bu beklenmedik ceza karşısında büyük şok yaşadı.

Kaptanlık oyununda yemeklerini yetiştiremeyen yarışmacılar, bu defa ceza oyununda karşı karşıya geldiler. Oyunun ardından yapılan tadım sonrasında eleme adayı olan iki isim belli oldu. Yasin, Batuhan, Güzide, Kıvanç, Ekin ve Alican eleme oyunu için mutfakta mücadele etti. Yarışın sonunda Alican ve Ekin eleme potasına giren isimler oldu.

TAKIM KAPTANLARI KİMLER OLDU?
MasterChef Türkiye'de kaptanlık oyununu Rıfat kazandı ve mavi takım kaptanı oldu. Rıfat kırmızı takım kaptanını ise Mustafa olarak seçti. Mavi takım kaptanı Rıfat, ekibine Eda, Güzide, Yasin ve Cemre'yi seçti. Mustafa'nın kaptan olduğu kırmızı takımda ise Alican, Batuhan ve Suna yer aldı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
ne büyük ceza olamaz böyle ceza nasil olur nasıl
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler