MAGAZİN

Masumlar Apartmanı 17. son bölüme Safiye'nin sinir krizi geçirdiği sahne damga vurdu! Masumlar Apartmanı ve Ezgi Mola sosyal medyayı salladı

Masumlar Apartmanı dizisi 17. bölümüyle TRT 1'de ekrana geldi. Masumlar Apartmanı'nın son bölümde Han ve İnci'nin evlendiğini öğrenen Safiye büyük şok yaşadı. Safiye Han'ı, dedesi ise İnci'yi evden kovdu. Naci'nin boşandığı eşi Gülru'nun itiraflarıyla şoke eden Safiye, annesinin hayalinin de aklından çıkmamasıyla zor anlar yaşadı. Evde sinir krizi geçiren Safiye kafasını duvarlara vurarak kendini yaraladı. Safiye'yi canlandıran Ezgi Mola ise oyunculuğuyla sosyal medyada gündem oldu.

Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar'ın başrollerde oynadığı Masumlar Apartmanı yeni yılın ilk haftasında ekrana gelmemişti. Masumlar Apartmanı'nın merakla beklenen 17. yeni bölümü 12 Ocak Salı akşamı TRT 1'de ekrana geldi. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı'nın son bölümüne Safiye'nin şok hareketleri damga vurdu.

afd25d17-0ea3-4f04-bea0-9c8af14d8333

HAN VE İNCİ'NİN EVLENDİĞİNİ ÖĞRENEN SAFİYE YIKILDI

Masumlar Apartmanı yeni bölümde Han ve İnci’nin evliliğini öğrenmek Safiye’nin dünyasını alt üst etti. Her şeyden habersiz olan Han ve İnci, evliliklerini açıklamak üzere apartmana geldiler. İnci'nin dedesi Memduh'un karşısına çıkan Han ve İnci evliliklerini açıklamak üzereyken Safiye kapıya dayandı.

299b99b3-2581-41a2-8776-53bbbcf882fb

Memduh'a Han ve İnci'nin evlendiklerini söyleyen Safiye düğün fotoğrafını da gösterdi. Bu olaylardan sonra ise Han ve Safiye kavga etti. Safiye Han'ı evden kovdu. İnci de dedesinin ağır sözleriyle evden ayrıldı.

efcb2c28-128e-4000-b8f3-a75c8311adc5

SAFİYE'YE NACİ'NİN ESKİ EŞİNDEN BÜYÜK ŞOK!

Diğer yandan ise Safiye'nin eski aşkı Naci'nin ölümcül bir hastalığın pençesinde olduğu ortaya çıktı. Naci'nin eski eşi ve aynı zamanda Safiye'nin de lise arkadaşı olan Gülru'nun zamansız bir hareketi her şeyi daha da karıştırdı. Safiye'nin kapısına giden Gülru, Naci'yle uzun yıllar evli kaldıklarını ve bir kız çocukları olduğunu açıkladı.

ce5a9951-86d6-4694-8efb-f133f03f2650

Naci'nin evliliğini öğrenen Safiye ise annesinin hayalinin de sözleriyle evde sinir krizi geçirdi. Annesinin hayalinin kafasından çıkmasını isteyen Safiye, evde ne var ne yoksa kırıp döktü. Safiye kafasını duvarlara vurarak kendini yaraladı. Gülben ve evdekiler yeni bir krizin eşiğindeki Safiye’yi durduramayınca Han’dan yardım istedi. Eve koşan Han ise ablasını güçlükle sakinleştirdi.

SAFİYE1

HAN'IN KARARI İNCİ'Yİ YIKTI

Safiye'ye sarılan Han hiç bir yere gitmeyeceğini ve hep birlikte bu evde kalacaklarını söyledi. Han’la yeni hayatlarına başlamak için ev arayışına giren İnci ise tüm hayallerini yıkacak olan gerçeği öğrendi. İnci, Han'ın aldığı kararla gözyaşlarına boğuldu. Finalde ise Han'ın İnci'nin eski sevgilisiyle ilgili sözleri de İnci'yi yıktı.

İNCİ

MASUMLAR APARTMANI SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Masumlar Apartmanı dizisinde Ezgi Mola'nın canlandırdığı Safiye'nin sinir krizi geçirdiği anlar sosyal medyada da gündem oldu. Sosyal medya kullanıcılar etkileyici sahneyle ilgili yorumlar yaptı.

m1

m2

m22

m3

m33

m4

m5

m6


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
bir tanesi mutlu olmaz mi dizide
Geri Dön