SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mbappe'nin yeni takımı belli oldu! Bu kez kendisini PSG gönderiyor...

Dünya futbolunun en iyi oyuncuları arasında gösterilen Mbappe'nin yeni adresi belli oluyor. Sezon başında zor da olsa PSG'nin teklifini kabul ederek Fransa'da kalan yıldız oyuncu sezon sonunda takımdan ayrılacak. Sözleşmesinin son senesine girmeden Mbappe'yi satıp bonservis geliri elde etmek isteyen PSG yetkilileri, Real Madrid ile görüşmeye başladı.

Kylian Mbappe

Kylian Mbappe

FRA Fransa
Yaş: 26 / Pozisyon Forvet
Oynadığı Takım: Paris St Germain

Her seferinde PSG'den ayrılmak istediğini dile getiren Mbappe için yolun sonuna gelindi. Fakat bu kez onu PSG gönderiyor... Sözleşmesinin son senesine girilmeden satılıp iyi bir bonservis kazanmak isteyen PSG yönetimi harekete geçti.

REAL MADRID İLE MASAYA OTURDULAR

kylian-mbappe-fc-paris-saint-germain-2022-1647094421-81873

Mbappe'nin en ciddi talibi olan Real Madrid ile masaya oturan PSG yetkilileri pazarlıklara başladı. Mbappe'nin de Real Madrid'e gitme isteği biliniyordu. Önümüzdeki sezon için konuşan iki takım, orta yolu bulmaya çalışıyor.

PSG 200 MİLYON İSTİYOR

thumbs_b_c_07e84165ac06efdde8ed9039154e1b2e

PSG, Mbappe için net olarak 200 milyon Euro istiyor. Real Madrid'in önerdiği bonservis ise 160 milyon Euro civarında. Pazarlıkların sürdüğü belirtilirken, Mbappe'nin de bir yandan yıllık maaş konusunu konuştuğu söyleniyor.

Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler