YURTHABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

MediaMarkt'tan gençlere staj imkanı

MediaMarkt'tan gençlere staj imkanı

İSTANBUL (AA) - MediaMarkt Türkiye, lisans öğrencisi ve yeni mezunlara yönelik staj programı TalentMarkt'a başvuru almaya devam ediyor.

MediaMarkt Türkiye açıklamasına göre, kariyerinin ilk adımlarını MediaMarkt'la atmak isteyen genç yetenekler, 8 Ağustos'a kadar programa başvurabilecek.

Markanın pazarlama, finans, satın alma veya hukuk gibi farklı departmanlarda gençlere sağladığı staj imkanı, perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen yetenekler için önemli fırsatlar sunuyor. 6 farklı aşamadan oluşan süreci başarıyla geçen gençler, aynı zamanda MediaMarkt'ın deneyimli çalışanlarından mentorluk alma imkanı da yakalayacak.

TalentMarkt programına başvurmak isteyen gençlerde aranan özellikler ise "lisans öğrencisi veya yeni mezun olmak, açık iletişime önem vermek, takım oyuncusu olmak, dinamik ve aktif olmak, yeni bilgiler öğrenmeye heyecanlı olmak, iyi derecede İngilizce bilgisi, haftada en az 3 günü staja ayırabilmek." şeklinde belirlendi.

Mynet Youtube


Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

En Çok Aranan Haberler