YURTHABER

Megastar Tarkan Seferihisar'da

Doğayı ve kültürü yaşatma projelerine gösterdiği ilgiyle tanınan megastar Tarkan Seferihisar’a geldi.Doğa Derneği Başkanı Güven...

Megastar Tarkan Seferihisar'da

Doğayı ve kültürü yaşatma projelerine gösterdiği ilgiyle tanınan megastar Tarkan Seferihisar’a geldi.

Doğa Derneği Başkanı Güven Eken ile birlikte Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer'i ziyaret eden Tarkan, Seferihisar Belediyesi ve Doğa Derneği'nin ortaklaşa yürüttüğü projeleri dikkatle dinledi.

Tarkan, ziyaret sonrasında Seferihisar köylerini gezerek bölge halkıyla buluştu ve köylülerin misafiri oldu. Seferihisar'dan ve burada yapılan çalışmalardan çok etkilenen Tarkan, doğasever olarak projelerin devamı için her türlü desteği vereceğini dile getirdi.

Tarkan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Burada sanki geleceğin Türkiye'sini gördüm. Keşke dünyada her yer Seferihisar kadar doğasına ve kültürüne bu kadar sahip çıksa, keşke her yerde yaşam kalitesi yüksek olsa. Belediye Başkanı Tunç Soyer'i dinlerken vizyonundan ve yaptığı çalışmalardan çok etkilendim. Beni en çok etkileyen Seferihisar'ın 'Geleceğin Türkiye'si' hedefi oldu. Seferihisar ve köylerinde binlerce yıldır sürmekte olan sakin yaşam, bence tüm dünya için çok değerli ve bu yaşam kültürünün devam etmesi bana umut veriyor.”

Megastar Tarkan, Doğa Okulu başta olmak üzere Doğa Derneği ve Seferihisar Belediyesi'nin ortaklaşa yürüttüğü projelere destek olarak bundan sonra kendisinin de Seferihisarlıların yanında yer alacağını duyurdu.