Meryem son bölüm izle: 7.bölüm ile gizli dosya krizi!

Meryem dizisi son bölümü internetten izlenebilir durumda. Son bölüm olan 7. bölüm ile bir gizli dosya ortaya çıktı ve bölüm boyunca bu dosyanın krizini takip ettik. Meryem dizisinin son bölümünde, Meryem, Oktay'a karşı inancını kaybetti ve Savaş'a tüm gerçekleri anlatmak üzere. Peki Meryem, Oktay'a karşı nasıl bir hamle yapacak? Anlatacaklarından vazgeçebilcek mi? Meryem dizisi son bölüm izleme linki ve dizinin son bölümü hakkında diğer ayrıntılar haberimizde.

Meryem son bölüm izle: 7.bölüm ile gizli dosya krizi!

Meryem, dizinin son bölümü ile kendisi gibi kazadan sadece Savaş’ın büyük kayıpları olduğunu düşündü. Evlenmeyi planladığı Sevinç ve bebeğini kaybeden Savaş, son bölüm ile öfkesinden bir şey kaybetmese de Meryem’in suçlu olmadığını düşünmeye başladı. Dizinin son bölümünde Meryem’in de kalbinin yaralı olduğunu gören Savaş, onun Oktay’ı koruduğuna karar verdi. 7.son bölüm ile Savaş, Meryem'in neden Oktay'ı koruduğunu merak etti, son bölüm ile bu kez beklenmedik sorularla karşısına çıktı.

**Meryem dizisi son bölüm izle!
**

Savaş, Meryem'i takip ederek son bölümde Derin ile buluştuğunu fark etti. Dolayısıyla şimdi onun gündeminde 'Derin ile nasıl bir ilişkileri var?' sorusu kaldı. Bir diğer taraftan Meryem son bölüm izleyicileri, Güçlü'nün 'gizli dosya' mücadelesini izledi ve Burcu'nun bir şeyleri atlatabileceğinü düşünen Güçlü, kanıtları tekrar gündeme getirdi.
Gizli dosyaların ortaya çıkması, Meryem ile Oktay arasında yeni bir hesaplaşmaya gebe kaldı. Son bölüm ile Meryem, artık Oktay’a güvenmediğini ve aralarındaki her şeyin bittiğini itiraf etti. Duydukları karşısında büyük bir şok yaşayan Oktay için asıl sürpriz; Meryem’in kazaya dair her şeyi Savaş’a anlatabilirdi.

MERYEM DİZİSİ SON BÖLÜMÜ İLE EN ÇOK İZLENEN DİZİLERDEN BİR TANESİ...

Meryem, geçtiğimiz hafta (6 Eylül Çarşamba) ekrana gelen son bölümü ile tüm kategorilerde en çok izlenen yapım oldu. Meryem; tüm kişilerde 5,72 reyting ve 17,31 izlenme payı, AB'de 7,87 reyting ve 23,29 izlenme payı ve ABC1’de ise 6,60 reyting 20,22 izlenme payı ile tüm programlar arasında birinci oldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler