SPOR

Mesut Özil için Fenerbahçe sözleri!

Beşiktaş'ın yıldızı Mohamed Elneny, Mesut Özil'in bir gün Fenerbahçe'ye gelebileceğini söyledi.

Beşiktaş'ın Mısırlı orta saha oyuncusu Mohamed Elneny, Mesut Özil ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Arsenal forması giyen Mesut Özil'in Türkiye'yi çok sevdiğini belirten Elneny, eski takım arkadaşının kendisini Fenerbahçe marşları söyleyerek kızdırdığını ve bir gün Fenerbahçe'ye gelebileceğini açıkladı.

beIN Sports'a özel bir röportaj veren Elneny, Mesut Özil'in bir gün Türkiye'ye gelip gelmeyeceğiyle ilgili soruya, "Bunun olabileceğini düşünüyorum. Fenerbahçe'yi zaten çok seviyor. Gelebilir gibi görünüyor ama bu işler belli olmaz. Bazen beni kızdırıp Fenerbahçe marşları söylüyor. Burayı da çok seviyor, her fırsat bulduğunda geliyor. Bana mümkün olarak görünüyor." yanıtını verdi.

"MESUT ÖZİL'E BEŞİKTAŞ'I SORDUM"

"Beşiktaş'a transfer olma kararımdaki en büyük etken Mesut Özil oldu. O benim ağabeyim, kardeşim gibi. Teklif geldiğinde fikrini sordum. O da Beşiktaş'ın çok büyük bir kulüp olduğunu ve büyük bir taraftar kitlesine sahip olduğunu söyledi."

(FUTBOL ARENA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Bu yaz gelmen lazım eğer Fenerbahçeyi seviyorsan elinden geleni yap bu sezon sonu gelmeyeceksen ne zaman gelicen.
@duygusuz_2005 @duygusuz_2005 evet bu sene küme düşürmemeye gayret göstersin.
@acar7667 2011 de siz nereye düşüyordunuz 31. haftada 30 puanınız vardı ?
Aman ha aman FENERBAHÇE de işi yok ben istemem şahsen öyle her önüne gelen alınmaz anlayan anladı
@mmyazgan niye? size gelen yıldızlar arkasına baka baka gitti, bize gelenlerin geçmişinden başlayalım istiyorsan, hiçbirisi size gol atmadan gerçek Fenerbahçeli olmadan gitmedi...
@fiesta_19 Az söyledim çok anla bize gereği yok istediği yerde istediği golü atsın
@mmyazgan belli Fenerbahçe deyince dizleriniz titriyor, ne kadar gücümüzü tüketmeye çalışsalarda aslında dahada güçleniyoruz ve bu karanlık günlerin sonucunda aydınlığa çıkacağız o vakit dibe gömüleceksiniz...
hangi gün 50 yaşında mı :)
@rana_kayhan_e0 Malcao kaç yaşında? 35 mi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler