SPOR

CANLI

Mesut Özil’in temsilcisi Dr. Erkut Söğüt’ten transfer açıklaması

Dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil’in Süper Lig ekibi Fenerbahçe‘ye transferi konusunda Özil’in temsilcisi Dr. Erkut Söğüt, Demirören Haber Ajansı’na (DHA) açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe'nin 3.5 yıllığına anlaşma sağladığı belirtilen Mesut Özil'in menajeri Dr. Erkut Söğüt, transfere dair açıklamalarda bulundu. Mesut'un transferi için bazı kulüplerle görüşmeler yaptıklarını doğrulayan Söğüt, süreci en kısa sürede tamamlayacaklarını ifade etti.

“SÜRECİ EN KISA ZAMANDA TAMAMLAYACAĞIZ”

Mesut Özil’in hem temsilciliğini, hem de avukatlığını yapan Harvard Üniversitesi’nde de eğitim üyesi olan Söğüt konuyla ilgili “Mesleğim gereği bu işin hukuksal tarafına da fazla önem veriyorum. Mesut’un Arsenal ile süren sözleşmesi var. Ocak ayı ile birlikte ortada hukuki bir durum kalmadığı için temsilcisi olarak Mesut’a ilgi gösteren kulüplerle görüşmelere başlamıştık. Unutmamak gerekir ki Arsenal ile de şartlar konuşulması gerekiyor. Bizler işimizi doğru yapmak zorundayız. Mesut’un geleceğiyle ilgili hem ağabeyi, hem ailesiyle konuşarak süreci en kısa zamanda tamamlayacağız” dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler