SPOR

MHK A Klasman Hakemleri VAR Semineri yapıldı

Merkez Hakem Kurulu tarafından düzenlenen A Klasman Hakemleri VAR seminerlerinin dördüncüsü yapıldı. Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sabri Çelik de seminerin bir bölümüne katıldı ve hakemlerin çalışmalarını izledi.

MHK A Klasman Hakemleri VAR Semineri yapıldı

Türkiye Futbol Federasyonunda (TFF) A klasman hakemlerine yönelik Video Yardımcı Hakem (VAR) semineri gerçekleştirildi.

TFF'nin internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Merkez Hakem Kurulu (MHK) tarafından düzenlenen A klasman hakemleri VAR seminerlerinin dördüncüsü, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapıldı.

MHK Başkanı Sabri Çelik de seminerin bir bölümüne katıldı ve hakemlerin çalışmalarını izledi.

A klasman hakemlerinin VAR konusunda sertifikalandırılması sürecinin bir parçası olan ve VAR Koordinatörü Barış Şimşek tarafından verilen seminerde, protokol konusunda teorik eğitimler, müdahale çizgisinin anlatılması amaçlı video test uygulaması ve pratiğe yönelik önemli bir araç olan simülatör çalışmaları da gerçekleştirildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
var semineri yapılmışmış var olsa ne yazar istedikleri gibi eyyam yapıyolar varmış puhaaa
eşşe altın semerde vursan eşşek eşşektir . (ATASÖZÜ)
Yaradılış Fıtratı olarak hepimiz eşit doğarız;çoğu konuda olduğu gibi haksızlıklar yaşarız.Dünyaya açtığımız gözlerimizin kimisinin ailesi maddi anlamda zengin,diğeri de gönül olarak mutlu ve zengindirler.Yılların geçmesiyle Adalet duygumuz ve haksızlığa karşı hak arama yönümüz gelişir.Kimisi çok dayak yer artık hiçbirşey hissetmez yaşadıkları ve maddi sıkıntılardan adaleti Mafyada arar,diğeri tüm sıkıntılara rağmen okul okur yada hayat mezunu olarak Memur vs olur burda hak-adalet arar FAKAT HİÇ KİMSE SİZE ADALET KAVRAMINIZIN GELİŞMESİ İÇİN DIŞARDAN BİR ETKEN OLAMAZ!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler