SPOR

CANLI

Mikel Arteta: Özil'in durumu birkaç gün içinde çözülecek

Arsenal Teknik Direktörü Mikel Arteta, adı Fenerbahçe ile anılan Mesut Özil’in durumunun birkaç gün içinde netlik kazanacağını söyledi. Deneyimli teknik adam, "İki tarafın da artık önüne bakması gerek. Eğer ortak bir çözüm noktasında buluşamazsak, Özil 6 ay daha bizimle olacak. Önümüzdeki birkaç gün içinde oturup, bir karar alacağız" dedi.

Arsenal Teknik Direktörü Mikel Arteta, adı Fenerbahçe ile anılan Mesut Özil'in durumunun birkaç gün içinde netlik kazanacağını söyledi.

Fenerbahçe'nin girişimlerde bulunduğu Mesut Özil için hocasından flaş bir açıklama geldi. Özil’in durumunun önümüzdeki günlerde netliğe kavuşacağını açıklayan Arteta, "Mesut Özil'in Arsenal'deki geleceği önümüzdeki birkaç gün içinde çözülecek. İki tarafın da artık önüne bakması gerek. Eğer ortak bir çözüm noktasında buluşamazsak, Özil 6 ay daha bizimle olacak. Önümüzdeki birkaç gün içinde oturup, bir karar alacağız" dedi.

Arsenal'de haftada 350 bin Sterlin kazanan 32 yaşındaki yıldızla Fenerbahçe ve DC United'ın yanı sıra birçok kulübün de temasta olduğu belirtildi.

KAYNAK: İHA
FOTOĞRAF. İHA


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
dünya konuşacak bu transferi büyük aşıklar buluşacak
@zomzomikler_2014 VALLAHA HELAL YA Bİ ARALAR NANİ İÇİN VAN PERSİ İÇİN, BENZİA İÇİN SLİMANİ İÇİN VE DAHA SAYAMAYACAĞIM BİR ÇOK KAZMA İÇİNDE AYNI ŞEYLERİ SÖYLÜYORDUNUZ SONRA İSE KIÇINA TENEKE BAĞLAYIP GÖNDERMEK İÇİN YER ARADINIZ HAAA BİRDE ŞUNU YAZAYIM YOUTUBE'YE "CANERE KADIKÖYDE TOPLU HALDE KÜFÜR" VE "GÖKHAN GÖNÜLE DOLAR" YAZ BAKALIM NE ÇIKACAK
Yav kardeşim gelsin gelmesine de bıktık artık adamlar avrupada gençken oynuyor yaşlı olunca bize kakalıyorlar. Neden mesela 10 sene önce gelmedi! Bu adam en fazla 3 sene daha oynasın ahı gitmiş vahı kalmış. Kimse anlamıyor ne demek istediğimi.
Haftada 350000 yilda 16 milyon sterlinden fazla hayaller Özil, gerçekler ???
Takım
O
Av
P
Geri Dön