SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Miller 'Ada' yolcusu!

Bursaspor'dan ailevi sorunları nedeniyle ayrılmak istediğini açıklayan Kenny Miller için devreye Cardiff girdi. Ciddi bir teklifle yeşil-beyazlıların kapısını çalan İngiliz ekibinin kısa süren içinde Miller'ı kadrosuna katması bekleniyor.

Daha önce Bursaspor'dan ayrılmak istediğini açıklayan İskoç oyuncu Kenny Miller'ı transfer etmek için İngiltere Championship takımlarından Cardiff, ciddi bir teklif ile yeşil-beyazlıların kapısını çaldı.

[

MYNETSPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN](http://www.facebook.com/spormynet)

Ailevi sorunları olduğunu belirterek kendisine takım aramaya başlayan Miller'ı transfer etmek için devreye giren Cardiff, Bursaspor'a İskoç golcünün bonservisine karşılık 1 milyon pound teklif etti.

Cardiff'in bu teklifine sıcak bakan Bursaspor yönetimi ise, Miller'ın kararını bekliyor. İngiliz ekibi ile görüşmelere başlayan Kenny Miller'ın kısa süre içinde imzayı atması bekleniyor.

Glasgow Rangers manejeri Ally McCoist de Miller'ı yeniden kadrosunda görmek istediğini resmi siteden açıklamıştı. Ancak İskoç takımı, Bursaspor'a çok düşük bir teklifte bulununca bu transfer çıkmaza girmişti.

Glasgow'un, Bursaspor'a teklif ettiği bonservis bedelini artırmaması durumunda, Miller'ın Cardiff ile imzalamasına kesin gözüyle bakılıyor.

KENNY MILLER

miller-player.jpg

Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler