Türk rakibini öldüreceği iddia edilmişti! Flaş açıklama

Rusya'da gerçekleştirilen MMA (Mixed Martial Arts-Karma Dövüş Sporları) organizasyonunda, Rafael Abrahamyan isimli Ermeni dövüşçünün, Türk rakibi Batuhan Akduman'ı müsabaka sırasında öldürmeye çalıştığı iddia edilmişti. Batuhan Akduman cephesinden konuyla ilgili açıklama geldi.

Rusya’da gerçekleştirilen MMA (Mixed Martial Arts-Karma Dövüş Sporları) organizasyonunda, Rafael Abrahamyan isimli Ermeni dövüşçünün, Türk rakibi Batuhan Akduman'ı öldürmeye çalıştığı iddia edilmiş ve bu durum büyük tepkiyle karşılanmıştı.

Dövüşçü Batuhan Akduman, yaşanan olaya dair bir açıklama yaptı ve iddiaya açıklık getirdi.

Batuhan Akduman, söz konusu karşılaşmada Rafael Abrahamyan ile dövüşen kişinin kendisi olmadığını ve Ermeni dövüşçüyle 15 Aralık'ta karşı karşıya geleceğini açıkladı.

BATUHAN AKDUMAN'IN AÇIKLAMALARININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 55 yorum
Yenilgiye ugradik diyemeyen bir zihniyet.Nasil bir ego arkadas.Bu hayatta bazi seyleri kabullenmemiz lazim
Dedelerine sor daha önce neler olmus siz ermeniler bir türkü anca sırtından vurursunuz
@ser_ma_1988 evet, milletimizin karakteri böyle... biz ancak kalleşlikle oyuna getirilerek durdurulabiliriz. ermeni güreşçi de onu yapmış, besbelli. bizim güreşçi nizami döğüşüleceğini sanarak güreşmiş, ama diğeri her zamanki kalleşliğini göstermiş ! son zamanlarda kalleşlerle başımız belada ! mağlubiyet bize ağır geliyor, napolyon söylemiş bu sözü: "türkleri öldürebilirsiniz... ama asla mağlub edemezsiniz"... mertçe, göğüs göğüse yaptığımız savaşlarda tabii... kalleşlerle ve kalleşliklerle değil ! sen kabullenmeye devam edebilirsin !
yenilgi ayri şey sen maçı izledinmi ilk kez bir musabakada yenilmiyoruz spor herşey olur adam pes ediyor hakem birak diyor 5 saniye kadar sikmaya devam ediyor...bilgili ve bilinçli yorum yapalım ve arastirarak
Dövüşün sporumu olur , her türlü vahşet sonra spor.
Sivri zekalı, hakem zaten bırak diye işaret ediyor o ama hala boğazını sıkıp nefesini kesiyor. Bence cinayete teşebbüsten yargılanıp idam edilmeli.
Sen kendini kabullendin mi
@ser_ma_1988 o dedigin tersi olmasn sakin
okumayi ve anlamayi iyi ogrenmedikten sonra ha duduk ötmus he sen ötmussun ne fark etti . bide millete laf atiyo
ermeni ne bekliyorsun ki
Cinayete teşebbüsten yargılanıp tutuklanmalı.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler