Mobil platformlara ücretsiz Pokemon Rumble oyunu

Mobil cihazlar hayatımızın bir parçası ve onlarla zamanın nasıl geçtiğini anlamak kimi zaman imkansız. Mobil oyunların oldukça popülerleştiği son zamanlarda, kadroya Pokémon Rumble SP de katılmaya karar vermiş gibi duruyor. The Pokemon Company tarafından duyurulan yeni Pokemon oyunu, ücretsiz olarak piyasaya çıkacak.

Mobil platformlara ücretsiz Pokemon Rumble oyunu

Adından da anlaşılacağı üzere yeni Pokemon oyunumuz aksiyon türünde olacak. Hem iOS hem de Android sistemlerinde oynanabilecek olan oyunun, çok yakında piyasaya çıkacağı söyleniyor. 

Hikayenin ana kahramanı biziz ve bir maceracı olarak bilinmeyen bir adada Pokemon araştırmamız isteniyor. Bu adada çok güçlü Pokemonlardan, nadir bulunanlara kadar ilginç isimlerle karşılaşacağız. Efsaneye göre bu adada, her türlü Pokemonun yaşadığı söyleniyor. Sevgili Pokemon dostlarımızda adanın en karanlık köşelerini bile araştırmak üzere yola çıkıyoruz.

Yayınlanan bilgilere göre oyunun kontrol sistemi son derece basit olacak. Her bölümde farklı Pokemonlarla karşılaşacağız. Oyunun Japonya çıkışı kesinleşti, ancak Avrupa tarafı için henüz net bir bilgi yok.

World of Warcraft Classic’in Çıkış Tarihi Duyuruldu

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler