YURTHABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

MÜSİAD Ankara Yönetim Kurulu üyeleri, Ankara Valisi Şahin'i ziyaret etti

MÜSİAD Ankara Yönetim Kurulu üyeleri, Ankara Valisi Şahin'i ziyaret etti

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Başkanı Hasan Fehmi Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri, Ankara Valisi Vasip Şahin'i makamında ziyaret etti.

MÜSİAD Ankara'dan yapılan açıklamaya göre, Başkan Yılmaz, Vali Şahin ile görüşmesinde, Ankara'da sağlık, sağlık turizmi ve eğitim alanlarında serbest bölge oluşturulması önerisinde bulundu.

​​​​​​​Ankara’nın metropol dışındaki ilçelerinin yatırım için 5'inci ve 6'ncı Bölge'de uygulanan teşvikler kapsamında yer alması gerektiğini belirten Yılmaz, kente direkt uçuşların da artırılmasının önem taşıdığını bildirdi.

Yılmaz, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından en çok etkilenen alanlardan perakende ve AVM sektörü için bulaş riskini en aza indirecek tedbirler alınarak sektörün canlandırılması için de Vali Şahin'den talepte bulundu.

Mynet Youtube


Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

En Çok Aranan Haberler