YURTHABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

MÜSİAD Muğla şubesi, iftar yemeği verdi

MÜSİAD Muğla şubesi, iftar yemeği verdi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Muğla Şubesi tarafından, şehit yakınları ve gaziler için iftar programı düzenlendi.

Kentteki bir otelde, Kuran tilavetiyle başlayan programda Muğla Müftüsü Yaşar Çapçı dua etti.

MÜSİAD Muğla Şube Başkanı Kazım Demir, yaptığı konuşmada, iftar programına katılan şehit yakınları ve gazilere teşekkür ederek, birlik ve beraberliğin önemine işaret etti.

Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Süleyman Taşkesen ise ev sahipliği için MÜSİAD üyelerine teşekkür etti.

Programa, Vali Yardımcısı Ali Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Nadir Yağcı, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, MÜSİAD 2. Dönem Başkan Ali Bayramoğlu, MÜSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Fahrettin Oylum, MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Ercan da katıldı.

Mynet Youtube


Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

En Çok Aranan Haberler