SPOR

Mustafa Cengiz: "CAS'a başvuruyoruz"

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, UEFA ile yapılan toplantının ardından Türkiye'ye döndü. 'UEFA'ya tekrar tekrar mali durumumuzu anlattık' diyen Mustafa Cengiz "CAS'a başvuruyoruz. Bunun nedeni hakkımızda alınan bir karar değil, sebebi yeniden gözden geçirmeye gerek olmadığı şeklinde" diye konuştu.

Mustafa Cengiz: "CAS'a başvuruyoruz"

Mustafa Cengiz, Türkiye'ye geri döndükten sonra havaalanında da açıklamalarda bulundu ve CAS'a başvurulacağını açıkladı.

UEFA'nın yeniden gözden geçirme kararına karşı olduklarını belirten Cengiz, "Bir CAS durumu var. CAS'a gitme nedenimiz hakkımızda alınan bir karar değil, sebebi yeniden gözden geçirmeye gerek olmadığı şeklinde. Onların sebebi, geçmiş yıllardaki 142 milyon euroluk zararın göz ardı edildiği iddiası. Biz hikaye okumuyoruz, masal da okumuyoruz. Realiteler bunlar. Yeniden gözden geçirmeye gerek olmadığını düşünüyoruz. Biz bununla vakit kaybetmek istemiyoruz. CAS bir süreç, bilinçli yapıyoruz bunu. UEFA'ya bir tepkimiz yok" ifadelerini kullandı.

"CEFERIN TÜRKİYE İÇİN ÇOK ÜZGÜN"
Ceferin ile yaptıkları görüşmede EURO 2024'ü de konuştuklarını belirten yönetici, "Bize men cezası da verebilirler, böyle bir yetkileri var. Yeniden gözden geçirme kararından rahatsız olduk. Ceferin ile dostane şeyler konuştuk, Galatasaray özelinde çok girmedik. Ceferin tarafsız bir insan. 2024'ün Türkiye'ye verilmesinden çok üzgün, samimi olarak görüşlerini dile getirdi" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
sıkıntı yok baskan istersen men versinler yine şampiyon olur yine gideriz sen hakkımızı savunmaya devam et
Eğer bu potansiyel ve forvetsiz(!)inanmışlık ile;UEFA MEN CEZASI VERİRSE:Kuruluş felsefemiz,ülke içine yansır ki;O zaman vay haline haşlanmış kanatlılar'ın:)))bizler,tam bir yıl,organımızın etini yedik de sustuk!!Tam bu arada son dakika bir haber geldi -Mikrofonlarımız T.Telekom ALİ SAMİ YEN Stadında.. -DEĞERLİ SEYİRCİLER;UEFA,HAVANDA SU DÖVDÜĞÜNE İNANDIĞI ETİKTEN YOKSUN BAKIŞ AÇISINI,BÜTÜN KANATLILAR'A NAZİRE YAPARMIŞÇASINA,İADE-İ TESLİM ANLAYIŞIYLA 35,5 MİLYON GALATASARAYLIYA TESLİM ETTİ.. GALATASARAY'IN İLERLEMESİ İÇİN BİR NEDEN KALMADI,KUŞLAR BAKAKALDI...
@lombelidikelmondo yav he he kuruluş felsefenizi fransız tohumları attı son 20 yıldırda fetö sayesinde yürüdünüz ezik vergi hırsızı gaspçı rezil şikeci iğrenç klübün taraftarı
@emir.33 He heee dediğinde ben maalesef senin pankreas keseni ve bızırındaki safra keseni yalıyordum lıp! lıp! diye.. pardon bişey mi dedin fenevVum? hala daha senin gibi pasif olanlara duyururken,14 Ekim 2018 YEREL SAATİ VE HEDEFİYLE CUMHURİYET BAYRAMI İÇİN,SEVGİLİ VALİDENİN ELİNİ ÖPMEK İÇİN YOLLARDAYIZ!seni doğuracağına,bostan tarlasında korkuluk olsa daha iyiymiş diye düşünürken;TÜM BENLİĞİMLE SANA;UĞUR GETİRSİN DİYE,METİN OKTAY VE GÜNDÜZ KILIÇ İLE TURGAY ŞEREN'İN TARAĞINI HEDİYE EDİYORUM;) Sen daha Validenin cenininde bile ve Fetö-çetö yokken,onlar vardı... 1905 yılına git ve bekle beni;)
He heee dediğinde ben maalesef senin pankreas keseni ve bızırındaki safra keseni yalıyordum lıp! lıp! diye.. pardon bişey mi dedin fenevVum? hala daha senin gibi pasif olanlara duyururken,14 Ekim 2018 YEREL SAATİ VE HEDEFİYLE CUMHURİYET BAYRAMI İÇİN,SEVGİLİ VALİDENİN ELİNİ ÖPMEK İÇİN YOLLARDAYIZ!seni doğuracağına,bostan tarlasında korkuluk olsa daha iyiymiş diye düşünürken;TÜM BENLİĞİMLE SANA;UĞUR GETİRSİN DİYE,METİN OKTAY VE GÜNDÜZ KILIÇ İLE TURGAY ŞEREN'İN TARAĞINI HEDİYE EDİYORUM;) Sen daha Validenin cenininde bile ve Fetö-çetö yokken,onlar vardı... 1905 yılına git ve bekle beni;)
MahLook sürüleri beter olun !
@giuseppe07 NASIL?????!!!
NASIL!!???
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler