SPOR

CANLI

Mustafa Denizli: 'Bir değişim yaşayacağız!'

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Kayserispor'un galibiyete kendilerinden daha yakın olduğunu söyledi. Deneyimli hoca transferle köklü değişiklikler yapacaklarının sinyallerini verdi.

Mustafa Denizli: 'Bir değişim yaşayacağız!'

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Kayserispor maçı sonrasında ilk yarıdaki oyun sonucunda puanı hak etmediklerini söyledi. İkinci yarıda takımın toparlandığını belirten başarılı teknik adam, hem bugünü hem de Galatasaray’ın geleceğini kurtaracak transferler yapılacağını söyledi.

İşte Denizli’nin açıklamaları:

“Özellikle ilk yarıda ortaya koyduğumuz futbolla puanı hak etmedik. İkinci yarıda dönüşümüz oldu, pozisyon oldu. İçeride ve dışarıda kazanamadığımız her maç kaybımızdır. Özellikle ikinci yarıda biraz kımıldayış, biraz istek bizm oyunu 3 puanla kapatmamızı sağlayabilirdi. 1 puan bu şartlarda kötü değil. Yamalı bohçaya dönüyoruz, bir oraya bir buraya oyuncu koyuyoruz. Bugün şartlar bizi zorladı. Rakibimiz son haftalarda iyi yüksellen bir takım. İlk yarıda özellikle çok zorlandık. Birkaç zekamızı kullanamadığımız pozisyon var. Neticede puanlar 4 kayıp olarak ortaya çıktı. Hem Kayseri hem biz 2’şer puan kaybettik. Kayserispor 3 puana bizden daha yakındı.”

[Maçtan kareler-![Kayserispor-Galatasaray maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2125597/640xauto.jpg)](http://spor.mynet.com/galeri/turkiyeden-futbol/5396-kayserispor-galatasaray-macindan-kareler.html)

“HEM BUGÜNÜ HEM GELECEĞİ KURTARACAĞIZ”

“Bir değişim yaşayacağız. Bunu en sağlıklı şekilde değerlendireceğiz. Yaş ortalaması yüksek bir takımız. Bu sene tercihimiz hem gelecek seneyi kurtaracak hem de bu sene oynayabilecek profilde oyunuclar olacak. Pozisyonlarda alternatiflerimiz var. Bunların bazıları basına yansıyor. Galatasaray’ın geleceğini kurtaracak 20 yaş ve altı 3 oyuncu bakıyoruz. Bir tane 25 yaş üzerinde oyuncu alacağız. Diğer transferler 25 yaş altı gruptan olacak. Çalışmalar devam ediyor. Şu anda yanımızda olmayan 2 değerli arkadaşımız var. Sneijder ve Burak. Hamit’in uzunca devam eden bir süreci vardı. Kendi içimizde de beklenmediğimi sonuçlar da olabilir.”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
De get yav,bırakın bu işleri. İşte Hamza bu kadroyla hem Avrupa da hemde Türkiye de başa oynuyordu.Bu kadroyla Türkiye de bütün kupaları topladı.
@olkinim kaleciler toptan elini çekip veysel sarılar geri pası gibi şut atıyordu, fener otobüsü kurşunlanıyordu, kupada 11 maçta 8 penaltı veriliyordu. görmedik mi neler olduğunu?
@olkinim abdurrahımın sıkelerıyle..
Topçularla birlikte liseli karar aıcı dinazorlarında sadece lise çıkışlı olduğu için yetki verilen çapsız bebelerinde değişmesini istiyoruz.
@ogunselhan E güzel talep sizinki kardeşim.. O borçların epeyce bir kısmı transferlere aracılık eden Liseli sahtekarların cebine girdi.. Başta Bülent Tulun olmak üzere..
Galatasaray da değişime elbette ihtiyaç var. Başta Özbek kardeşlerin acilen uzaklaştırılması . sonra Mustafa Denizli nin yorumculuğa geri dönmesi . Rodrigez , Tarık , başta olmak üzere sahada pas verme yeteneğinden yoksun ayakta durma becerisi olmayan PTT 1 . lig topçularının hemen uygun takımlara bağışlanması gerekmektedir. Ondan sonra Galatasaray zaten kendiliğinden ayağa kalkar. Kayseri maçını tekrar izleyin kararı siz verin. Saygılar.
Takım
O
Av
P
Geri Dön