MAGAZİN

Nebahat Çehre'ye sert sözler

Cem Yılmaz yardım kampanyasında sözleriyle şaşırttı.

Nebahat Çehre'ye sert sözler

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV)'ın hayata geçirdiği Avrupa'nın ilk onkoloji kentini tamamlamak amacıyla vakfın Conrad Otel'de düzenlediği basın toplantısına katılan ünlü komedyen Cem Yılmaz, "Bir Tuğla da Sen Koy" yardım kampanyasına 10.000 tuğla koyarak destek verdi.

Ankara Oran - İncek'de yapımı devam eden ilçenin en donanımlı onkoloji hastanesiyle Avrupa'nın ilk onkoloji kentinin tamamlanabilmesi için düzenlenen basın toplantısında konuşma yapan Cem Yılmaz, "Ulu önderimiz Atatürk'ün işaret ettiği 'Beni Türk hekimlerine emanet ediniz' sözündeki hekimler siz olmalısınız. Bugün burada bizimle olan bu doktorlarımız ve vakıf yöneticilerimiz devlet tarafından şövalye unvanıyla ödüllendirildi diye düşünüyorum. Böylesi vakıflar ve yardım kuruluşları için işe yarayacak her etkinliğe katılmaya çalışıyoruz. Bunlara vakit ayırmamız lazım. Varsa ve gerekiyorsa maddiyat da ayırmamız lazım. Hadi arkadaşlar dediğimiz zaman harekete geçen bir milletiz. Bununla ilgili hiç bir şüphem yok. Hadi arkadaşlar pamuk eller cebe dendiği zaman hiç kimsenin harekete geçmemesi mümkün değil. Herkes gereken desteği yapmalıdır" dedi.

Yılmaz sözlerine "Bir tuğladan ne olur demeyin, bir tuğla da siz koyun. Başlangıç olarak ben bu kampayaya ve hastaneye 10.000 tuğla destek oluyorum" diyerek devam etti.

RAHATSIZLIĞIMDAN DOLAYI BURDAYIM

Lösev başkanının toplantıya katılan sanatçı dostlarına teşekkür konuşması ile başlayan sözlerinde sarf ettiği "Bugün, başta Cem Yılmaz, Ceyhun Yılmaz ve Kerem Gönlüm arkadaşlarımız bize destek olup buraya geldiler. Ama Nebahat Çehre'yi göremedim. Kendisinin biraz rahatsızlığı vardı o yüzden katılamadı" sözlerine gönderme yapan Cem Yılmaz, elleri ile başını işaret ederek "Ben de rahatsızlığımdan dolayı burdayım. Benim bu rahatsızlığım onkoloji branşıyla mı ilgili bilmiyorum ama buraya geldim" dedi.

KAMPANYAYA DESTEK OLDU

Sanatçı Cem Yılmaz, basın toplantısına katılan dostlarıyla birlikte 'Bir Tuğla da Sen Koy' kampayasının tanıtımını yaptı. Yılmaz, kampanya tişörtleri ve tanıtım broşürleriyle basın mensuplarına poz verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler