MAGAZİN

Nejat İşler'den aşı mesajı! "Saçma buluyorum"

Nejat İşler, aşı olmak için Bodrum'dan İstanbul'a gitti. Nişantaşı'ndaki bir hastaneden çıkarken objektiflere takılan oyuncu, basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti.

Nejat İşler'den aşı mesajı! "Saçma buluyorum"

Nejat İşler, Sağlık Bakanlığı'nın aşı programına dahil ettiği müzisyenler, tiyatrocular, film ve prodüksiyon çalışanları için çıkardığı aşı önceliği nedeniyle soluğu Nişantaşı'nda aldı. Yıllardır yaşadığı Bodrum’dan aşı olmak için İstanbul'da dönen oyuncu, taktığı Fenerbahçe baskılı koruyucu maskesiyle dikkat çekti.

nejat-isler-3

"AŞI KARŞITLIĞINI SAÇMA BULUYORUM"

Objektifleri fark ettiğinde aşı olmaya geldiğini söyleyen oyuncu, "Sıram geldiği için aşıya geldim. Şimdilik buralardayım daha işler güçler var” diye konuşurken, aşı karşıtlığıyla ilgili soru üzerine "Bu karşıtlığı saçma buluyorum" cevabını verdi.
nejat-isler-2


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
helal olsun sana. millet hem ağlıyor pandemiden şöyle etkilendik. aşını yaptır pandemiden kurtul bu bu kadar kolay. yan gelip yatmak hoşunuza gitti heralde aşı karşıtları. aşılarını yaptırmayanlar milyonlarca isanın katili sayılıyor. dışlamak lazım onları
sen kendi işini bak.seni zorlayan mı.milletin kafasını karıştırıp durma.sen bilim adamımısın.ben oldum bu sene ne nezle ne grip oldum.ayrıca vucut direncin müthiş artmış hissediyorum.
Sen bilim adamısın galiba. Boş yapmayın..
E sıram geldide aşı oluyorum:))) ne kapaktı ama...
Geri Dön