MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Bu yaza damgasını vuracak! New Generation Açıkhava konserleri başlıyor! Berkay, Semicenk ve daha fazlası...

Son dönemde büyük ses getiren yıldız isimler New Generation Açıkhava konserlerinde hayranları ile buluşmak için gün sayıyor. 10 Temmuz-15 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan konserler kapsamında Berkay, Lvbel C5 & Çakal, Semicenk, Motive Oğuzhan Koç & Dedublüman sahne alacak. Ünlü şarkıcılar izleyenlerine güzel bir gece yaşatacak.

New Generation Açıkhava konserleri kapsamında birbirinden harika yıldız isimler bu yaz Maximum Uniq sahnesinde hayranları ile buluşacak. 6 ayrı konserde binlerce müziksever yıldız isimlerin eşsiz performanslarına ve sahne şovlarına katılıp, unutulmaz anlara tanıklık edecekler.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

10 Temmuz-15 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan konserler kapsamında Berkay, Lvbel C5 & Çakal, Semicenk, Motive Oğuzhan Koç & Dedublüman sahne alacak.

Ekran Alıntısı

Maximum UNIQ Hall, klasik, caz, rock ve dünya müziklerini dinlemekten asla vazgeçemeyenlerin en gözde mekanlarından biri olarak bu yaza damga vuracak.

1156 seyirci kapasitesine sahip Maximum UNIQ Hall, dünya standartlarındaki akustik altyapısı ve geniş sahnesiyle konserlerden alınan heyecanı doruklara çıkartacak.

İşte yıldız isimlerin sahne alacağı tarihler:

10 Temmuz: Berkay
28 Temmuz: Lvbel C5 & Çakal
18 Ağustos: Semicenk
23 Ağustos: Motive
15 Eylül: Oğuzhan Koç :& Dedüblüman

Bu keyif dolu konserleri izlemek için:

https://dijital.link/ng-acikhava

En Çok Aranan Haberler