SPOR

Nihat Özdemir: Türkiye’de artık daha çok futbol konuşulacak

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, "Türkiye’de artık daha çok futbol konuşulacak bir döneme gelmekteyiz" dedi.

Nihat Özdemir: Türkiye’de artık daha çok futbol konuşulacak

Artvin'in Yusufeli ilçesine gelen TFF Başkanı Nihat Özdemir, Demirören Haber Ajansı'na (DHA) açıklamalarda bulundu. Türk futbolu için çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirten Özdemir, "1 Haziran'dan itibaren Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı seçildim. Yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte göreve başladık. Disiplin Kurulu, Tahkim Kurulu, Merkez Hakem Kurulu, Uyuşmazlık Çözüm Kurulu ve diğer kurullarımızın tayinlerini yaparak hep birlikte göreve başladık. Türk futbolu için elimizden gelen bütün çalışmaları aralıksız olarak sürdürmekteyiz. Tabi buradaki en önemli konulardan bir tanesi, fikstürün çekilmesiydi. 17 Ağustos'ta Süper Lig ve diğer liglerimiz başlayacak" diye konuştu.

'DAHA ÇOK FUTBOL KONUŞULACAK BİR DÖNEM'
Tüm takımların sezon hazırlıklarını sürdürdüğünü anlatan Başkan Özdemir, "Bütün hazırlıklar tamamlandı, fikstürlerin çoğu çekildi ve bütün takımlarımız şu anda kamplarda sezona hazırlık maçlarına başladılar. Hatta bazı takımlarımız Avrupa Ligi'nde veya Şampiyonlar Ligi'ndeki maçlara da hızla hazırlanmaktalar. Çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Türk Milli Takımı'mızın İstanbul Vodafone Arena Stadı'nda, 7 Eylül'de Andorra ile maçı var. Bu şekilde hem ligler hem de 2020 Avrupa elemeleri için maçlar da başlamış olacak. Türkiye'de artık daha çok futbol konuşulacak bir döneme gelmekteyiz" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
SEN FENERLİ BİR DİNAZORSUN..! GALATASARAY LEHİNE HATA YAPANIN KAFASINI KESERİM TEHDİTİNİ DAHA LİG BAŞLAMADAN YAPTIN.!! PEKİ FENER LEHİNE HATA YAPAN ALİ PALABIYIK VE FIRATUS AYDINUSU NEDEN KIZAĞA ÇEKMEDİNİZ??!! GEÇEN YILLARDA BEŞİKTAŞI KATLEDEN BİR ALİ PALABIYIK 7 MAÇ CEZA ALMIŞTI..GEÇEN YIL FENER GALATASARAY MAÇINDA FENERİN GOLÜNDEN ÖNCEKİ FAULÜ VERMEDİ ALİ PALABIYIK VE MAÇI 1-1 YAPTIRDI FENER LEHİNE..FIRAT AYDINUS İLK GALATASARAY FENER MAÇINI HATALARIYLA FENER 2-0 MAĞLUPKEN 2-2 BİTİRTTİ..! BUNLAR NEDEN KIZAĞA ÇEKİLMİYOR!!!???
Memleketin özeti.Futboldan en uzakta olması gereken adam futbolun başında. Bakalım 3. Gs kupasını vermesi için kimi gönderecek çok merak ediyorum.
ülkedeki bütün alanları işgal ve talan ettiğin yetmedi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler