MAGAZİN

Nilsu Berfin Aktaş'ın mayolu tatil pozlarına beğeni yağdı!

Genç ve başarılı oyuncu Nilsu Berfin Aktaş, 'Kuzey Yıldızı İlk Aşk' dizisinin bitmesiyle soluğu Antalya'da aldı. Mayolu pozlarını paylaşan Aktaş'ın gönderisine hayranları beğeni yağdırdı.

Nilsu Berfin Aktaş'ın mayolu tatil pozlarına beğeni yağdı!

Son dönemin dikkat çeken oyuncularından Nilsu Berfin Aktaş, rol aldığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin final yapmasının ardından tatile çıktı.

aktas33

Soluğu Antalya'da alan Aktaş, mayolu pozlarını Instagram'dan paylaştı.

aktas1

Instagram'da 1 milyon 700 bin takipçisi olan güzel oyuncunun mayolu pozlarına kısa sürede 170 binden fazla beğeni geldi.

aktas2

EN BÜYÜK HAYALİNİ AÇIKLADI

Aktaş, en büyük hayalini açıkladı. Güzel oyuncu, "Çok hayalim var. Hayalperest bir insanım. İleride bir film yazmak, yönetmek ve o filmde rol almak istiyorum" dedi.

NİLSU BERFİN AKTAŞ KİMDİR?

1998 yılında Ankara'da doğan güzel oyuncu Nilsu Berfin Aktaş, Yetenek Evi Sanat Akademisi Oyunculuk Bölümü mezunudur.

60b8d064ae298bd82cb45755

Genç oyuncu 2018 yılında Geleceğin Starı yarışma programı ile dikkatleri üzerine çekti. Oyunculuk kariyerinde bazı markaların reklamlarında da rol aldı.

Nilsu Berfin Aktaş, son olarak Show TV'de yayınlanan ve geçtiğimiz haftalarda final yapan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Gökçe karakterine hayat verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Bir kadın bedeni teşkil ederek sergileyerek anlayamadım neyin peşinde ne yapmaya çalışıyor bir kadın bu kadar ucuz olamaz ya eskiden kadınlar o kadar kaliteli o kadar ağırbaşlıydı ki şimdi sokaklarda internette kadınlar vücutlarını sergiliyor bu nedir arkadaş ya
ünlü olmanın yolunu öğrenmiş hemen
amanda aman bu neymis be ,yaz geliyor millet soyunuyor :)
Geri Dön