YURTHABER

O Ses Türkiye'nin Aydınlı yarışmacıları destek bekliyor

O Ses Türkiye yarışmasında Aydın'ı temsil eden Mümtaz Ateş ve Efe Dumancı bugün canlı yayında rakipleriyle yarışacaklar.

O Ses Türkiye'nin Aydınlı yarışmacıları destek bekliyor

Acun Ilıcalı’nın sunduğu ve Türkiye’nin ünlü sanatçıları Hülya Avşar, Hadise, Mustafa Sandal ve Murat Boz'un jüri üyesi yaptığı O Ses Türkiye yarışmasında Aydın'ı temsil eden Mümtaz Ateş ve Efe Dumancı bugün canlı yayında rakipleriyle yarışacaklar.

Aydın’da sahne aldığı mekanlarda mütevazi ve sahne performansı ile dikkat çeken Mümtaz Ateş,sesi Ahmet Kaya’ya benzetilen Gaziantepli Mustafa Bozkurt ile yarışacak. Hülya Avşar’ın takımında yer alan Mümtaz Ateş, Mustafa Sandal’ın takımında yer alan rakibiyle güzel bir yarış içerisine gireceklerini kaydetti. Ateş şöyle konuştu: “Son 16’ya kaldığımız günden beri Aydın’da olumlu sinyaller aldığımızı düşünüyorum. Hemşehrilerimizin ilgisi bu yolda yalnız olmadığımı gösterdi. SMS’leriyle destek vermelerini istiyorum”

Mustafa Sandal’ın ekibinde yer alan Efe Dumancı ise Hülya Avşar’ın takımında yer alan Eren Şenay ile yarışacak. ADÜ Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği 4’ncü sınıfta okuyan ve Aydın ve Kuşadası’ndaki bir çok ünlü gece kulübünde sahne alan Efe Dumancı’da Aydınlıların desteğini bekliyor. Efe Dumancı, Aydın’ı Mümtaz Ateş ile birlikte en iyi şekilde temsil etmek istediğini söyledi.

OYLAMA İÇİN SMS KODLARI BELLİ OLDU

Aydınlı Mümtaz Ateş ve Efe Dumancı'ya destek olmak isteyenler, Mümtaz-Mustafa veya Efe-Eren sahneye çıktığı andan program sunucu Acun Ilıcalı'nın sahneden indikten sonra "yarışmacılarımız için sms oylaması sona ermiştir" anonsuna kadar Mümtaz'ı desteklemek için MUMTAZ yazıp 1890'a, Efe için EFE yazıp 1890'a sms göndermeleri gerekmektedir. Yurtdışından (Almanya, Hollanda, İsviçre, Fransa) sms göndermek için ise yine aynı kurallar geçerli olup Mümtaz'ı desteklemek için STAR MUMTAZ yazıp 1890'a, Efe'yi desteklemek için STAR Efe yazıp 1890'a sms gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderme sayısında herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

O Ses Türkiye yarışması bu akşam 20.00’den itibaren canlı olarak yayınlanacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın