SPOR

Obradovic Ergin Ataman'ın elini sıkmadı

Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman ile Fenerbahçe Doğuş'un çalıştırıcısı Zeljko Obradovic arasındaki gerilim maç öncesinde kendini bir kez daha gösterdi. Maç öncesinde Obradovic, Ergin Ataman'ın yardımcılarının elini sıkarken Ataman'ın elini sıkmadı.

Obradovic Ergin Ataman'ın elini sıkmadı

PTT Erkekler Türkiye Kupası'ndaki çeyrek finalinde oynanan Fenerbahçe Doğuş-Anadolu Efes maçı öncesi Fenerbahçe Koçu Obradovic, Ergin Ataman'ın yardımcı antenörlerinin elini sıktı.

Daha sonra, kadroların açıklanmasının ardından Efes Koçu Ergin Ataman saha kenarında elinde kulübünün flamasıyla orta noktaya doğru ilerleyip, Fenerbahçe Koçu Zeljko Obradovic'i bekledi.

Ancak Obradovic, rakip koça başarı dilemek için gelmeyince Ataman, uzunca süre bekledikten sonra bench'teki yerine geri döndü.

İki koç arasındaki, 'tokalaşmama' durumu kupanın çeyrek finalinde de devam etti.

(Spor Arena)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
obradovic karaktersiz bi adam yapacak bişey yok
nefretimizsin fenevbahçe
iyi yaptı
benim memleketim de benim hocama saygısızlık yapacak benim ülkemde en iyi şekilde yaşamaya devam edecek ha pardon ya fenevbahçe ayrı bir cumhuriyetti dimi normaldir ozaman
türkiyeye gelmiş geçmiş en büyük spor adamı zoruna gidenin. borusuna gitsin
basketboldan anlamayan fanatikler yorum yapmasın. dünyanın neresine giderseniz gidin 24 sayı önde olan bir takım maçın son saniyelerinde basket atmak için üst üste 2 faul yapmaz. obradoviç terbiyesizlik yapmıştır. basketbol ahlakı bunu söyler
iyi yapmış kudurun :D
ADAM OLANIN ELİ SIKILIR.
Ergin Ergin Ergin Ataman,Cimbomun'un gururu Ergin Ataman.Ooo Ergin Ataman... Beyler,Efes fbye acımıyor,en son 10 sayı ile öndeydi,100'ün intikamını alıyor fazlasıyla
Bir Sırp parçasını koruyup Türk hocayı eleştiren sapıklara şaşıyorum.
helal sana anadolu efes feneve iyi koydun şımarıklar takımı ekenmiş zuah zuah zuah.
ilhan yumruk sava ligde 100 attık diye gergin atamanın zoruna hitti elini sıkmadı oda rövanşı aşdı
xsailor soda iç başarımızı hazım edersin
Gergin Ataman kim OBRADOVİÇ kim....Ataman hacı murat OBRADOVİÇ Ferrari...Ataman ne kupa kazanmış OBRADOVİÇ 10 eurolig kupası var.hiccccccccccc karşılaştırmasını buruna ..
Adam olanın eli sıkılır,Bu adinin eli sıkılmaz ! ,Türk basketbolunun yüz karasıdır ergin .
Diğer Haberler