MAGAZİN

Oktay Kaynarca ekranlara mı dönüyor? EDHO'nun finali sonrası Oktay Kaynarca hangi dizide oynacak?

ATV ekranlarının sevilen yapımı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi başarılı altı sezon sonrası ani şekilde final yapmış ve hayranlarını üzmüştü. Final yapan diziyi Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından duyurmuştu. Kaynarca hakkında çıkan iddialara göre ünlü oyuncu yakında yeni bir diziyle ekranlarda olacak. Peki Oktay Kaynarca hangi dizide oynacak? İşte merak edilenler...

Oktay Kaynarca ekranlara mı dönüyor? EDHO'nun finali sonrası Oktay Kaynarca hangi dizide oynacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi geçtiğimiz haftalarda ani şekilde final yapmış ve hayranlarını üzmüştü. Dizide Hızır karakterini canlandıran Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından final haberini duyurmuştu. Son gelişmelere göre büyük bir hayran kitlesine sahip olan Kaynarca yeni bir diziyle ekranlara dönüyor.

OKTAY KAYNARCA EKRANLARA MI DÖNÜYOR?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 200. bölümüyle büyük beklenti yaratmış ancak ani finaliyle hayranlarını üzmüştü. Kasım ayının başında ekranlara veda eden dizi için Oktay Kaynarca, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulunmuştu.

Dizinin en erken finalinin arkasında kanalla ekip arasındaki anlaşmazlığın olduğu düşünülüyor. Ayrıca Kaynarca ve dizinin yönetmeni Onur Tan, diziden bağımsız hareket etmiş ve veda metinlerini sevenleriyle paylaşmışlar, bu sebeple de gündem olmuşlardı.

YENİDEN ATV'DE OLACAK İDDİASI!

s-200f905222a89b92464f413e493a32a9f7f8f962

Son olarak TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre Kaynarca'nın ATV ile yeni bir projeye imza atacağı konuşuluyor. Projenin yönetmen koltuğunda ise yeniden Onur Tan oturacak.

'BEKLEME ÖDEMESİ' DAHİ YAPILDI!

0x0-eskiya-dunyaya-hukumdar-olmazdan-muthis-bolum-edho-164-bolum-ile-nefesleri-kesti-1587630669926

Kanalın ünlü oyuncudan başka bir kanalla görüşmemesini istediği söyleniyor. Hatta Kaynarca'ya 'bekleme' ödemesi yaptığı da iddialar arasında yer alıyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön