MAGAZİN

Öldüresiye dövülen Şarkıcı Alihan sakat kalacak

Ünlü Şarkıcı Alihan sahne aldığı mekanda kilitlenerek öldüresiye dövüldü. Eli alçıya alınan Alihan'ın sakat kalma ihtimalinin olduğu açıklandı.

Öldüresiye dövülen Şarkıcı Alihan sakat kalacak

Sahne aldığı mekanın sahibi tarafından program sonrası bir odaya kitlenerek darp edilen şarkıcı Alihan'nın sağllık durumunda hasarın olabileceği açıklandı. Sanatçının sağlık durumunu yakın arkadaşı Türk sanat müziğinin sanatçısı Onur Akay, Alihan'a telefonla ulaşarak sakat kalma durumunun çok yüksek olduğunu Twitter adresinden duyurdu. Şarkıcı Alihan'ın hastanede çekilen ve eli alçılı fotoğraflarını paylaşan Akay, 'Az önce sevgili Alihan'la telefonda konuştum. Alihan zor günler geçiriyor. Sahne aldığı mekanın sahibi kendisini program sonrası odaya kilitleyerek darp etmiş. Sağ elinin parmaklarında tendon kopması olan Alihan ameliyat oldu ve sakat kalma durumununçok yüksek olduğunu söyledi. 70 gün çalışamaz raporu alan değerli arkadaşımız için parmaklar çok önemli. Biliyorsunuz piyano ve bağlama çalıyor." dedi.

ALİHAN KİMDİR?

2 Şubat 1974 Sivas doğumlu olan şarkıcı Alihan, ilk öğretimini Kurtuluş ilk okulu,orta öğretimini ise Kurtuluş lisesinde tamamladı. Müziğe olan tutkusundan dolayı ünüversite eğitimine devam etmedi ve ayrıldı. 1993 yılında ilk olarak "Kime Aşıksın Güllü" şarkısını aseslendirdi. Daha sonra Ayrıldık ve Sahte Sevgililer gibi olay yaratan şarkılara imzasını attı.Burhan Çaçan, Arif Susam ve Cengiz Kurtoğlu gibi ünlüler şarkılarını seslendirdi.1995 yılında çıkardıgı "Bu Kadın Neden Ağlıyor" albümüyle yılın en çok satan sanatcısı oldu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler