SPOR

Olympiakos Hamza Hamzaoğlu'nu istiyor!

Yunan basını, Yunanistan Ligi'nde şampiyonluk mücadelesi veren Olimpikos için flaş bir iddiada bulundu. En son Bursaspor'u çalıştıran Hamza Hamzoğlu'nun Pire kulübün teknik direktör adaylarından bir tanesi olduğunu yazdı.

Olympiakos Hamza Hamzaoğlu'nu istiyor!

Ülkenin önde gelen gazetesi Gazzetta, Hamza Hamzaoğlu'nun sportif direktör Christian Carembeu'nun belirlediği bir kaç teknik direktör adayından bir tanesi olduğunu manşete taşıdı.

Ajansspor'un haberine göre; Yunan kulübünün yeni antrenörü için belirlediği kriterlerden bir tanesi genç olması ikinci ise kupa kazanmış bir teknik direktör olduğu dile getirildi. Galatasaray'da bir sezondan az bir süre içerisinde üç tane kupa kazanan 47 yaşında olan Hamzaoğlu, Olimpiaskos'un kriterlerin uygun bir teknik direktör olarak ön plana çıktığı vurgulandı.

Kulübün Başkanı Marinakis, Ünal Aysal gibi Türkiye'de iyi ilişkileri olan referans aldığı öğrenildi. Yunan basınına açıklamada bulunan FİFA menajeri Marco Kırdemir, Olimpiakos Sportif Direktör Carembeu ile Hamza Hamzaoğlu konusunu konuştuklarını ve görüşmelerin olumlu ilerlediğini söyledi.

Hamza Hamzaoğlu, Olimpiakos ile anlaşırsa tarihte ilk defa Türk teknik direktör Yunanistan'ın en üst liginde görev alacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
yunanlılar fransız takımını çalıştırmış yetiştirmiş antrenörleri severler. Hamza hocanın cinconu çalıştırdığı dönemdeki referansları olumlu olmuş olsa gerek.
@scorpion619 zamanında nasıl koyduysak acısı hala geçmemiş kardeş :D
@kutlay89 kardeşte tarih bilgin de zaayıf 18 yıldır bir fiil aynı hard sahneleri izletiyoruz kadıköyde. artık hafıza kaybına uğradınız molofoş oldunuz hafızanızda gittiii
İYİ OLUR.
teklif gelirde gitmezse maldır
Unal aysal ne alaka hamzayla hic calismadi vede istemedi?
Hamza hoca şu an neden Cimbo mun başında değil. Hala anlamış değilim. İki kupa al sonra git.
Diğer Haberler