Ortalık karışacak! Fatih Ürek'ten Demet Akalın'ı kızdıracak sözler

Gazetecilerin kavgalı olduğu Demet Akalın'ı sorması üzerine Ürek, 'Demet Hanım ile konuşmuyoruz. İlgi alanım değil' diyerek kahkaha attı.

Ortalık karışacak! Fatih Ürek'ten Demet Akalın'ı kızdıracak sözler

Fatih Ürek, önceki gün işletmeciliğini yaptığı Etiler'deki mekanda görüntülendi. Ünlü şarkıcının yanında modacı Hakan Akkaya da vardı.

Fatih Ürek, koronavirüs salgını döneminde yavaş yavaş normalleşmeye dönülen şu günlerde işletmesinde nelere dikkat ettiğini anlattı.

2699948_e83b1a725b286dc78389a6783d3eeb34_640x640

Önümüzdeki haftalarda Bodrum'a gideceğini belirten Ürek, "Haziran sonu Günay'da konserim olacaktı. Sanıyorum sahne konserlerine temmuz ayında başlayacağım. Bu aralar sosyal medya konserleri yaptık, güzel de tepkiler aldık. Belki Bodrum'da onu hareketlendirebilirim" şeklinde konuştu.

"İLGİ ALAMANIM DEĞİL"

Gazetecilerin kavgalı olduğu Demet Akalın'ı sorması üzerine Ürek, "Demet Hanım ile konuşmuyoruz. İlgi alanım değil" diyerek kahkaha attı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
demet akalının ilgi alanları dedikodu yapmak,uyumak,sosyal medyada zaman öldürmek ve sağa sola saldırmak.Fobileri ise kitap okumak,karakterli bir insan olmak,kendini geliştirmek ve insanlara fayda sağlamak
ilgi alamanim nedir ya:)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Diğer Haberler