SPOR

Östersunds'ta Galatasaray şaşkınlığı

Galatasaray ile UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda eşleşen İsveç'in Östersunds takımında büyük şaşkınlık var. Takımın yıldız oyuncusu Saman Ghoddos, kura çekiminin ardından yaptığı açıklamada bu şaşkınlığını gizleyemedi ve 'Galatasaray mı? Niye yalan söylüyorsunuz?' diyerek tepkisini gösterdi.

Östersunds'ta Galatasaray şaşkınlığı

UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme Turu'nda Galatasaray ile eşleşen Östersunds'un yıldız oyuncularından Saman Ghoddos, eşleşmeyi İsveç'in Fotbollskanalen televizyonuna değerlendirdi.

Televizyonun canlı yayınında Galatasaray ile eşleştiğini öğrenen Ghoddos, "Niye yalan söylüyorsunuz?" şeklinde tepki verdi.

Daha sonra eşleşmenin doğru olduğunu öğrenen Ghoddos, "Beyler, Galatasaray ile oynayacağız. Bu muhteşem olacak. Bu maçları iple çekiyor olacağım. Çok zorlu maçlar olacak. Elbette tur atlamak istiyoruz, bunu başarabiliriz. Ayrıca, bu maçlarda çok eğleneceğiz." yorumunu yaptı.

Öte yandan, Östersunds'un tarihindeki ilk Avrupa maçını Galatasaray'a karşı oynayacağı bilgisi de verildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
cincoşu gözüne kestirmiş adamlar.. 2. tromso vakası...
@serhan_demir_1975 şikebahce kimlere rzil olmuş bide onu yaz.
@serhan_demir_1975 senin avrupada ne başarın var onuda yaz.
@serhan_demir_1975 kodum sen önce krasnodarı geç konuş
Hayallerinizin bittiği yerde bizim gerceklerimiz başlar...
@serhan_demir_1975 essekler adam olur fener olmaz avrupanin kraliyiz 0 cı fb değiliz..
@toros_kaplani33 6-0... TELEKOMDA İLK MAÇTA SİZİ SAHANIZDA ÖTTÜRDÜK.. YARI FİNAL OYNAYALI 3 SENE OLDU.. sizin kupa ise ateşin icadı zamanındaydı..
@serhan_demir_1975 şikebahçenin Pendikspor'u unutun mu?
@serhan_demir_1975 SEN ÖNCE KENDİ TAKIMININ HALİNE BAK niye hala 4 YILDIZI TAKAMADIKLARI GİT BİR SOR.
Hafife almadan oynamak lazım. Gecmiste ki 3 büyüklerin kazaları belli..
tromso vakasından sonra.. ve tarihteki vaka-i hayriyeden sonra, vaka-i cincoşiye ismiyle anılabilir bu olay, maçlardan sonra..
@serhan_demir_1975 sigma olomouc maçında "yeter artık sigmayın sigmayın " diye ağladığınızı unuttun galiba.
Bu takımların çerez gibi gelmesi lazım ama hafife almaya gelmez. İsveçlilerin fizikleri güçlü.
Adamlar ilk defa Avrupa maçına çıkacaklarmış, gs dikkat et trömsö de Avrupa nın en kötü takımıydı perişan etti
Bu takım bu bizim yalamalara geçirir demedi demeyin :)
sevincinden öyle demiş cincanconlular....hahahahahaaaaa.......
@forhappys sevinci şuna gs gibi dünya capında büyük takımla oynayacagız diye seviniyor yenilmek yenmek degil mesele adam karsısında şinoyu görecek muslerayı görecek tv den izledigi bir cok yıldızı görecek senin gibi gidip krasnodara elenip onun forvetini alma peşine düşmeyecek bu gs yavru koyan iyi size bak velbuane da koydu zamanında onuda aldınız size koyan sizde kıymete biniyor hı hı
adamlar 6S çıktığına sevinmiş
adamın ismi godoş diye okunuyor şimdiden spkikere kolaylık Diliyorum :)
Adamlar sevinçlerinden mi bağırmışlar !? Tromse Vakası nedir yav ?
Bir kişiye birden fazla büyük ikramiye çıkarmı.UEFA da kura hilelerini şimdi ciddiye alıyorum.Fransız kankalarına yine kıyak geçilmiş.
vergi hırsızı aşağılık himmet paralarıyla şike yapıp şaibeli kupalar kazanmış bu rezil klübe avrupada başarısızlıklar diliyorum keh keh keh
İlk yoruma,UltrAslan'ın Versiyonuyla fenevbahce marşını armağan ediyorum: ay dın lav,pen dik lev,bu da peş te lev hepsi tekev tekev bizi sekiztaşladılav:)) Bayılıyorum şu kuşların rüyalarında Arslan görmelerine ahxhhfxs
Karşımızda hazır bi takım olacak ve bizim takım önemli mevkilerden önemli oyuncularını yolladı. Halen devam eden bir ligdeki takımla oynamak şanssızlık.
Çok büyük klubüz çok..
Adamlar gencecik brumayı 15 m. dolara satıp 2 tane 28 yaş civarı ve üstü satamayacağı futbolcu alıyorlar. Bence bu enayilikten başka bir şey değil. Ondan sonra şu kadar borç , bu kadar borç diye kıvranırsınız.Ftbol ticarettir, artık ticaret yapmayı öğrenin.
Avrupada yıllarca ülkemizi kepaze eden ve en son rezilliği de tescilli şikeci olmak olan kepaze bir kulubün arlanmaz taraftarları çığrışmış gene buralarda.)) Ya bıdı bıdı yapıp erişemediklerinizi konuşacaksınız yada konuşulan takım olacaksınız,çok şükür biz hep konuşulan takım olduk:)
Yine bir Galatasaray haberi yine tescilli şikeci kuşlar doluşmuş haberin altına):) Ya büyükleri konuşan küçük eziklerden olacaksınız yada büyük takım olup her zaman konuşulan olacaksınız.Çok şükür ki Galatasaray her zaman konuşulan takım olmuştur.
@sarmaoglu yanlışın var hezaman ezik şikeci fenerin altında ezilen aciz vergi hırsızı fetö pisliğine bulaşmış iğrenç bir klüp olarakn anılacaksınız hahahahah
bırakın gelsin...yav gelsene gel hele gel...
Elencekler
çok büyük takımmış rakibimiz çünkü En büyük bir takımla oynuyor ve Avrupada ki ilk maçı uefada...bir uefa kupası şampiyonu ile oynamak onlarada gurur verir
Diğer Haberler