MAGAZİN

Öykü Gürman eski eşi Yavuz Bingöl'e mesaj attı

Öykü Gürman katıldığı tiyatro galasında eski eşine ilginç bir mesaj attı.

Öykü Gürman eski eşi Yavuz Bingöl'e mesaj attı

Geride bıraktığımız yıl dünya evine girdiği Yavuz Bingöl'den önceki haftalarda ayrılan Öykü Gürman, 'Ölü Ozanlar Derneği' adlı oyunun galasında magazin muhabirlerine yakalandı.

Öykü Gürman'ın alyansını çıkardığı da gözlerden kaçmadı.
Galanın yapıldığı Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'ne girişte, muhabirlerin boşanma haberleriyle ilgili sorularına yanıt vermedi.

ESKİ EŞE MESAJ
Koltuğuna oturur oturmaz eline telefonu alan Öykü Gürman, listede Yavuz adıyla kayıtlı olan eski eşine "Hiç konuşmadım, ama çok sıkıştırdılar" diye mesaj attığı görüldü.

ÖYKÜ GÜRMAN KİMDİR?
İlk olarak Öykü ve Berk Gürman olarak müzik dünyasında tanınan ikizler daha sonra yollarını ayırmıştır. Öykü ve Berk Gürman 4 Ağustos 1982, İstanbul doğumludurlar. Akdeniz ve Arap müziğini harmanlayarak müzik yapan ikiz kardeşler, Video paylaşım sitesi Youtube'a yükledikleri videoda seslendirdikleri "Evlerinin Önü Boyalı Direk" şarkısı ile tanınmışlardır. Bu video Mayıs 2008 itibari ile 10 milyon 800 bin kez izlenmiş, albüm yaptıktan sonra çektikleri klipleri de 6 milyon 850 bin kez izlenmiştir.

İlk albümleri olan Kısmet'te toplam 10 şarkı vardır. Berk'in imzasını taşıyan şarkıların yanı sıra türküleri de flamenco ile birlikte harmanlayıp albüme koymuşlardır. Bu çıkışlarının ardından TRT ekranlarında "Boyalı Direk" adlı müzik ve sohbet programının sunuculuğunu üstlenmişlerdir. 2014 yılında "Urfalıyım Ezelden" dizisinde Bülent İnal ile başrol oynamıştır.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler