YURTHABER

Öz kızına tecavüz etti

İzmir'in Menderes İlçesi'nde, evli ve 3 çocuk babası R.D., öz kızına tecavüz ettiği iddiasıyla çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

Öz kızına tecavüz etti

İzmir'in Menderes İlçesi'nde, evli ve 3 çocuk babası R.D., öz kızına tecavüz ettiği iddiasıyla çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

Menderes İlçesi'nde yaşayan 9 yaşındaki Y.D.'nin, öz babasının zorla tecavüzüne maruz kaldığını annesi S.U.'ya anlatması üzerine olay ortaya çıktı. S.U.'nun Gümüldür İlçe Jandarma Komutanlığı'na giderek imam nikahlı eşini şikayet etti. R.D., jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı. İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderilen Y.D.'nin yapılan muayenede tecavüze uğradığına dair rapor verildi. D.D.'nin Y.D.'yi, olayı başkalarına söylememesi için de 'Seni öldürürüm' diyerek korkuttuğu ileri sürüldü. Suçlamaları kabul etmeyen ve kızının yalan söylediğini öne süren baba R.D., çıkarıldığı mahkemede tutuklandı. Cezaevine gönderilen R.D.'nin Almanya'da oturan bir kadınla resmi nikahlı olduğu, adam öldürmek suçunda da 4,5 yıl cezaevinde yattığı ortaya çıktı.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 103 yorum
BURADA İMAM NİKAHINA KARŞI BİR SAVAŞ VAR. ZİNA İLE YAŞAYANLARA (İMAM NİKAHLI) EDEBİYATI İLE DİNE DAHA DOĞRUSU İSLAMA DARBE VURULMAKTADIR. BU PEZEVENGİN KARISININ KAZANDIĞI YETMEMİŞ, O KÜÇÜK KIZIDA BİR AN ÖNCE FUHUŞ ZİNCİRİNE BAĞLAMAK İÇİN YAPTIĞI BİR NALETTİR. KANUN İSLAM KANUNU OLURSA BU ADAM RECM EDİLECEKTİR. İSLAM MAHKEMELLERİNE ÇIKTIKTAN SONRA. ARTIK SORUMSUZ BİR TOPLULUKTAN SORUMLU BİR TOPLULUĞA DOĞRU YÖNELMENİN ZAMANI GELDİ. İSLAM TÜM KÖTÜLÜKLERİ ANINDA KURUTUR. İKTİDARA TAM MUKTEDİR OLURSA. ELİNİZDEKİ BÜYÜK NİMET MİSTİK BİR İBADET MANZUMESİ ZİNCİRİ DEĞİL. EN İYİ YÖNETİM BİÇİMİDİR İSLAM.
türkiye islam devleti işte assınlar ozaman ne duruyorlar ama bunu asarlarsa yandaşlarınıda asmak zorunda kalacakları için sıkar biraz amaerika abimiz a.b amacalırımız izin vermezse biz ancak kurbanda kurbanlığı asarız kancaya geçin bunları türkiye amaerikayla a.b kuklası olmuş kucak dansı yapıyoz
haklısınız
harika bır fıkır
BÖYLELERİ İÇİN İDAM GERİ GELMELİ
hiç bir suç yaşama hakkına elden almaya değmez canı veren allahtır ancak allah alabilir
pislik
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın