MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Poyraz Karayel'in minik Sinan'ı Ataberk Mutlu büyüdü, delikanlı oldu! Son hali herkesi şaşırttı

İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu'nun başrollerini paylaştığı bir döneme damga vuran 'Poyraz Karayel' dizisinde hayat verdiği Sinan karakteriyle hafızalarımıza kazınan Ataberk Mutlu son hali ile herkesi şaşırttı. Sosyal medyayı aktif kullanan Mutlu, şimdilerde 18 yaşında bir delikanlı. İşte çocuk oyuncunun son hali...

Bir döneme damga vuran 'Poyraz Karayel' dizisinin çocuk oyuncusu Ataberk Mutlu, son haliyle ağızları açık bıraktı. Sosyal medyayı aktif kullanan ünlü isim değişimiyle gündem oldu. Çocukluğu ekranlarda geçse de son yıllarda ekrandan uzak duran Ataberk Mutlu, ailesiyle sakin bir hayat sürüyor.

poyraz karayel

Dizide Poyraz'ın dünya tatlısı oğluna hayat veren Ataberk Mutlu, Instagram sayfasındaki pozlarıyla dikkat çekiyor.

poyraz karayel 2

Gözlüklerine veda eden Poyraz Karayel'in Sinan'ı Ataberk Mutlu'yu görenler ''Sana ne olmuş'', ''Ne kadar değişmişsin'' gibi yorumlar yapıyorlar.

poyraz karayel 3

Ata Berk Mutlu, 14 Haziran 2005 'de Çorlu, Tekirdağ'da doğdu. Poyraz Karayel dizisiyle yıldızı parlayan çocuk oyuncu, Ailesi tarafından 4 buçuk yaşındayken ajansa başvuru yapılmış ve ilk deneyimi olan süt reklamı ile sektör ile tanışmıştır.

Ataberk Mutlu 1

Hemen ardından Cuma'ya Kalsa dizisi ile ilk dizi tecrübesini, oynadığı Berk karakteriyle yapmıştır.

Ataberk Mutlu 2

Ata Berk Mutlu okulda birçok tiyatro sahne oyunu etkinliklerine katılmış, ilk sahne tecrübesini de Fransız yazar ve pilot Saint-Exupery'in Dünyaca ünlü hikayesi Küçük Prens oyunu ile gerçekleştirmiştir.

Ataberk Mutlu 3

Vitrin


En Çok Aranan Haberler