Red Bull Can You Make It heyecanı yeniden başlıyor

56 ülkeden 600 üniversite öğrencisi, onların oluşturduğu yaklaşık 200 takım… Red Bull Can You Make It?, üniversite öğrencilerine hayatları boyunca tecrübe edecekleri belki de en heyecanlı yarışı sunuyor. İşte detaylar...

Red Bull Can You Make It heyecanı yeniden başlıyor

Yalnızca Red Bull kutusu kullanarak para yerine takas yapacak üniversite öğrencilerinden oluşan takımlar, 21-28 Nisan tarihleri arasında Avrupa çapında binlerce kilometre mesafe katedecek. Maceraya atılmak ve dünyayı gezmek isteyen, 3’er üniversite öğrencisinden oluşacak takımlar, Red Bull Can You Make It’te yer alabilmek için 17 Şubat 2020 tarihine kadar https://canyoumakeit.redbull.com/tr/ adresinden başvuru yapabiliyor.

Sadece Red Bull kutularını kullanarak Barcelona, Amsterdam, Milano, Budapeşte ve Kopenhag’dan maceraya çıkacak 56 ülkeden 3’er üniversite öğrencisinden oluşacak yaklaşık 200 takım, Berlin’deki hedeflerine ulaşmak için yarışacak. Avrupa çapında yalnızca Red Bull kutularını kullanarak yolculuk yapacak olan takımlar arasında zorlu etaplar tamamlanacak.

Sadece ana hedef olan Berlin’e ulaşmayı değil, Kontrol Noktası Mücadeleleri, Sosyal Medya Takibi ve Macera Listesi’nde yazılı görevleri de tamamlamak zorunda olan takımlar, Barcelona, Amsterdam, Kopenhag, Milano ve Budapeşte’ye dağılacak ve her takım Almanya’nın başkenti Berlin’e ulaşmaya çalışacak.

Red Bull’un hayat boyu unutulmayacak macerası ‘Red Bull Can You Make It?’ projesi üniversite öğrencilerine belki de hayatlarının en zorlu macerasını vaat ediyor. Bu heyecanlı macerada yer almak için gereken ise 17 Şubat 2020 tarihine kadar oluşturulacak ve takımların neden seçilmeleri gerektiğini anlattığı 1 dakikalık bir video. Başvurular https://canyoumakeit.redbull.com/tr/ adresi üzerinden yapılacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler