SPOR

Rıdvan Dilmen: İspat etsin, yorumculuğu bırakırım

Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın 3-3 berabere kaldığı Gaziantep FK maçında tartışma yaratan 6 saniye kuralı hakkında konuştu.

Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın 3-3 berabere kaldığı Gaziantep FK maçını yorumladı. Dilmen, hakem Alper Ulusoy'un daha önce yönettiği maçlarda en az 5 pozisyonda 6 saniye kuralının ihlal edildiğini iddia etti.

Dilmen'in yorumları şu şekilde;

YORUMCULUĞU BIRAKIRIM

"Bir kaç yıldır bırakın iyi niyetli olduklarını kötü niyetli olduklarını düşünüyorum. Doğrulara verilen kararları tartışıyorsak durum çok vahim demektir. Alper Ulusoy'un bundan önce son yönettiği maçta eğer en az 5 pozisyonda 6 saniye kuralı ihlal edilmediyse ben yorumculuğu bırakacağım. 4 olursa kabul etmiyorum, 5 tane! Çok iddialı konuştum şimdi ama sözümü de geri almayacağım."

"HAKEM CİN GİBİ"

"Bravo hakeme cin gibisin. 150 maçta vermedin bu maçta verdin, helal olsun. Türk futbolunun dizaynında sorun var. Kuralları biliyorsunuz uygulamıyorsunuz. Sezon sonunda medyaya lobilere bakıp öyle karar veriyorsunuz."

"MUSLERA 26 SANİYE OYNUYORDU"

"Geçen sene Muslera 6 değil 26 saniye oynuyodu. Geçen sene niye vermiyordunuz. Geçen sene o faulü veriyordunuz bu sene vermiyorsunuz. Ligin zirvesindeki 2 takım çıkışını sürdüren takımlar. Galatasaray pandemi öncesi ve sonrasında hak edecek oyunlar oynamadı. 4,5 dakika değil 4,5 saniyede verirsiniz o kararı. Hakeme hiç oraya gitme bile denir."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 38 yorum
ridvan seytanlik yapma yine. dun ayni macta gaziantep ondeyken say bakalim kac defa bu 6 saniye kuralini ihlal etti antep kalecisi. gs one gecince son dakika golunu den once firsat kollayan hakem turkiyede hic uygulanmayan kurali nedrn uyguladin. bu adam kac yildir hakemlik yapiyor kac macta uyguladi bunu bundan sonraki maclarinda uygulayacakmi
rıdvan dilmeni kötüleyip yaptığı yorumun aynısını yapmışsın bravo sana
Kardeşim rıdavının yazısını okumadan yorum yapmışsın sanırım
keko, oda öyle söylüyor zaten, okumadın değil mi?
Adam zaten en az 5 ihlal varken onlara neden uygulamadın da buna uyguladın diyo. G S.un lehine konuşuyosun, aleyhine değil. Lafı düzgün anla
@hakan_ozlu747 hiçbir maçta da 18 sn ye kimse elinde tutmadı 8 oldu 10 oldu müsade edildi 18 nedir arkadaş
hakan güldürdün be birader :D
@hakan_ozlu747 mallık parayla degil.al sana bedava mal.
yürü git işine
İşi bu :))
kıvırma,,hiç yakıştıramadım..futbolun kuralı değilmi,,o zaman söylüyorum boşa yıllarca top oynamısın ,,KALECİ TOPU SAHİP OLDUKTAN 6 SANİYEDE TOPU OYUNA SOKMALIDIR..TACA..KORNERE NEREYE ATARSA ATSIN AMMA KARDEŞİM KAÇ 6 SANİYE,,12,,,15,,,18 SANİYE YAV UTANIN BE ŞUNUN NERESİNİ SAVUNURSUNUZ,herkez GS tutma derdinde kimse G.ANTEPİN HAKKINI SAVUNMUYOR.YAZIK YAV FIRILDAL DÜNYANIN YAMUK YUVARLAK İNSANLARI...HA...BEN NİĞDELİYİM ANTEPLİ DE DEĞİLİM,,
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler