Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Rüyada beyaz yılan görmek ne anlama gelir? Rüyada yeşil beyaz, kırmızı beyaz yılan görmek ne demek?

  Rüyada beyaz yılan görmek, korkutucu olduğundan kişileri daha çok etkileyebilir. Ancak beyaz yılan gören kişinin rüyaları genelde olumlu yorumlanır. Öyle ki rüya sahibinin düşmanını alt edeceği ve ruhunun temizlenerek daha duru kimliğe bürüneceği yorumlanır. Rüyada görülen beyaz yılandan korkulması durumunda ise hasretin sonlanacağını, uzun süre sonra beklenen kavuşmanın gerçekleşeceğini imgelenir.

  Rüyada beyaz yılan görmek ne anlama gelir? Rüyada yeşil beyaz, kırmızı beyaz yılan görmek ne demek?

  İçindekiler

  • Rüyada Beyaz Yılan Görmek
  • Rüyada Beyaz Yılan Görmek ve Korkmak
  • Rüyada Yeşil Beyaz Yılan Görmek
  • Rüyada Beyaz Yılan Isırdığını Görmek
  • Rüyada Beyaz Kobra Yılan Görmek
  • Rüyada Kırmızı Beyaz Yılan Görmek
  • Rüyada Siyah Beyaz Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?
  • Rüyada Beyaz Piton Yılan Görmek
  • Rüyada Mavi Beyaz Yılan Görmek
  • Rüyada Beyaz Yılan Tutmak

  Rüyalar kimi zaman korkutucu kimi zaman ise mutluluk verici olabiliyor. Bilhassa yılan, pek çok insanın korktuğu bir hayvan olduğu için rüyada yılan görmek de benzer bir etki yaratıyor. Ancak her korkutucu rüyanın kötü bir akıbete işaret ettiğini düşünmek doğru olmaz. Aksine bu tür rüyalar, gelecekte yaşanacak güzel bir olayın müjdeli bir habercisi olarak yorumlanmaya müsaittir. İşte "Rüyada beyaz yılan görmek ne demek, ne anlama gelir?" sorularının cevabı...

  Rüyada Beyaz Yılan Görmek

  Rüyada beyaz yılan görmek; her ne kadar korkutucu bir durum olsa da rüya tabiri açısından genellikle hayırlı bir durum olarak ele alınır. Dolayısıyla bu tür rüyalar daha çok, ortaya çıkacak olumlu durumların habercisi olarak anlaşılır. Rüyada yılan görmek konusunda uzman tabircilerin yaptığı açıklamaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kimi rüya yorumcularına göre rüyada beyaz yılan görmek; güçsüz bir düşmana işaret eder. Nitekim bu beyaz yılanı öldürmeye de güçsüz düşmanlarınıza karşı galip geleceğiniz anlamı verilir. Burada güçsüz düşmandan kasıt, hayatınızı çekilmez kılan herhangi huysuz bir kimse olarak anlaşılabilir.

  • Rüyada görülen beyaz yılan aynı zamanda temiz bir ruhu sembolize eder. Dolayısıyla toprak ya da beton gibi katı bir zemin üzerinde beyaz bir yılan imgesi gördüyseniz; bu rüya zihninizin son derece net ve karmaşadan uzak olduğuna işaret eder. Eğer gördüğünüz su üzerindeki bir beyaz yılan imgesi ise bu da ruhunuzun yakın zamanda yenileneceğine ve daha duru bir hale geleceğine dair bir haber olarak kabul edilir.

  • Rüyada beyaz yılan gören kişinin eğer çevresine karşı takındığı negatif bir tavır varsa, gördüğü rüya bu tavrın ortadan kalkacağının habercisi kabul edilir. Dolayısıyla rüyayı gören kimse, yakın zamanda insanlar ile arasında olan bu güvensiz iletişimden kurtularak daha sağlıklı bir sosyalleşme imkanı bulacaktır.

  • Ayrıca rüyada beyaz yılan görmek bazı kaynaklarda mal, mülk ya da hayırlı bir evladın müjdesi olarak yorumlanır. Benzer bir biçimde aşk hayatındaki yeni ve olumlu gelişmelere de işaret edebilecek olan bu rüya, önemli makam ya da mevkilere geleceğinizin habercisi de olabilir.

  Rüyada Beyaz Yılan Görmek ve Korkmak

  Rüyada herhangi bir şeyden korkmak, düşünülenin aksine hayırlı bir imge olarak kabul edilir. Dolayısıyla korkunun tabiri genelde bir sıkıntıdan kurtulmak şeklinde yapılır. Rüyada görülen beyaz yılandan korkmak ise uzun süren bir ayrılığın ya da hasretin nihayete ereceği şeklinde yorumlanır. Tam tersi olarak rüyada beyaz bir yılanla konuşmak ve iyi anlaşmak ise kısa zamanda çok sevinçli bir haber alacağınızın müjdecisi olabilir.

  Rüyada Yeşil Beyaz Yılan Görmek

  Daha çok düşmanlık gibi duyguların azalması ve yeni dostlukların ortaya çıkması ile alakası kurulan rüyada yeşil beyaz yılan görmenin farklı yorumları da mevcuttur.

  Rüyada yeşil yılan görmek daha çok düşmanlığın ortaya çıkacağına delil olarak kabul edilir. Ancak yeşil beyaz yılan görmek ise tam aksine dostlukla ilgilidir. Eğer bu yılanı evinizin çatısı altında görmüşseniz çok sevdiğiniz bir misafiri ağırlayacağınız şeklinde yorumlanabilir. Gördüğünüz yılan küçükse yardıma ihtiyacı olan bir dostunuza yardım etme şansı bulacağınız anlamına gelebilir.

  Rüyada Beyaz Yılan Isırdığını Görmek

  "Rüyada beyaz yılan görmek ne demek, ne anlama gelir?" sorusunun cevabı daha çok olumlu bir biçimde yorumlansa da rüyada beyaz yılan tarafından ısırıldığını görmenin negatif bir etkisi olduğuna inanılır. Bu tür rüyalar daha çok makam ya da mevki kaybetmenin ve ticaretle uğraşanların ciddi zararlara uğrayacağının habercisi sayılır.

  Rüyada Beyaz Kobra Yılan Görmek

  Rüyada beyaz kobra yılan görmek de yine kötüye yorulan rüyalar arasındadır. Bu tür rüyalar daha çok, iyi başlayan bir işin sürecin sonuna doğru kötüleşeceğine dair bir haber olarak kabul edilir. Bu durum, evlilik ya da nişanlanma gibi hususlarla ilgili olabileceği kadar ticaret gibi maddi konulara yönelik de olabilir.

  Rüyada Kırmızı Beyaz Yılan Görmek

  Rüyada kırmızı yılan görmek genellikle zengin ve gaddar bir kişiyle düşmanlık edileceğinin işareti olarak yorumlanır. Ancak kırmızı beyaz bir yılan görmek ise tam aksine zengin ya da mevki açısından güçlü ve iyi kalpli birisiyle dostluk kurulacağının işareti sayılır.

  Rüyada Siyah Beyaz Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada siyah beyaz yılan görmenin, size zarar veremeyecek bir kişinin nefret ya da hasedine işaret ettiği söylenir. Dolayısıyla böyle bir rüyadan korkmanıza gerek yoktur, çünkü etrafınızdaki düşman tehlikeli değildir.

  Rüyada Beyaz Piton Yılan Görmek

  Rüyada büyük bir yılan görmek genellikle kötü ve sizinle çatışmaya girebilecek bir komşu ya da akrabanın sembolü olarak anlaşılır. Bu doğrultuda, rüyada beyaz piton yılanı görmek de bu tip komşu ya da akraba gibi bir kişinin sizin arkanızdan sürekli dedikodunuzu yaptığı şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Mavi Beyaz Yılan Görmek

  Rüyada mavi beyaz yılan görmenin tabiri su yüzeyinde bir yılan görme ile yakındır. Mavi beyaz yılanın daha çok çatışmalardan uzaklaşmak ve ruhunuzu arındırmakla ilişkisi kurulur.

  Rüyada Beyaz Yılan Tutmak

  Rüyada beyaz yılan tutmak, yakalamak, öldürmek ya da bu yılanın etini yemek gibi imgeler genel olarak olumlu bir biçimde tabir edilir. Kirmani'den rivayet edildiğine göre rüyada beyaz yılan tutmak, büyük bir mertebeye kavuşulacağına işaret eder. Rüyada beyaz bir yılanı öldürmek ise kötü bir kimseye karşı galip gelmenin yanı sıra hayır ve nimete erişileceğinin de habercisi sayılır.

  Ayrıca hasta birinin beyaz bir yılan öldürdüğünü görmesi şifa bulacağı şeklinde yorumlanır. Genelde bu tür rüyalar, görenin içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulacağının müjdecisidir. Rüyada beyaz yılan eti yemek ise bir mala sahip olacağınız şeklinde yorumlanır. Yenilen et çiğ ise bu malın bir düşman ya da rakiple girilen büyük bir rekabet sonucunda elde edileceğine işaret eder.

  Mynet Youtube


  İlgili Rüya Tabirleri

  Geri Dön

  En Çok Aranan Haberler