Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Rüyada düğün görmek ne anlama gelir? Rüyada düğün hazırlığı, yemeği, davetiyesi görmek

  Rüyada düğün görmek bazen olumlu bazen olumsuz yorumlanır. Rüya görülen düğün kalabalığı kişinin gerçek hayatta da benzer bir kalabalığın içine gireceğini alamet eder. Rüyada düğün yemeği yemek ise sıkıntılı, üzücü günlerin geride kalacağının imgesidir. Rüyada alınan düğün davetiyesi ise, haber alınacağının dalaleti kabul edilir. Bu rüya, iyi ve kötü haberlerin alameti olabileceği gibi, gerçek hayattaki bir düğünün işareti de olabilir.

  Rüyada düğün görmek ne anlama gelir? Rüyada düğün hazırlığı, yemeği, davetiyesi görmek

  Özellikle farklı bir rüya gördüğü zaman insanlar rüya tabirlerine başvurarak rüyada gördüklerinin ne anlama geldiğini öğrenmeye çalışırlar. Bunlardan biri de rüyada düğün görmektir. Rüyada düğün gören, bir düğüne katıldığını, düğün kalabalığı içinde olduğunu veya düğün hazırlığı yaptığını, düğün davetiyesi yani düğünle ilgili şeyler görenler bunun ne anlama geldiğini öğrenmek istiyorlar. Hayırlı bir şey olan düğünü rüyada görmek neyin işareti olabilir? İşte rüyada düğün görmekle ilgili detaylar, rüyada düğün hazırlığı, düğün yemeği, düğün evi, düğün davetiyesi vb. gibi farklı durumların rüya tabirleri...

  RÜYADA DÜĞÜN GÖRMEK

  Rüyanızda kendi düğününüzü görmek sanıldığı gibi iyi bir şey değildir. Bu rüya size uzak olan bir dostunuz veya akrabanızın size hoş olmayan haberler getireceği anlamına gelir. Kimi zaman rüyada düğün görmek kişinin hayatını boş işlerde (düğün gibi eğlence vb.) harcadığına, zamanını kendisine faydası dokunmayacak kişilerle veya olaylarla geçirdiğine işaret edebilir. Yine de rüyanızdaki düğünde yeme - içme, eğlence vb. yoksa bu sefer sevince ve sıkıntılardan kurtulup ferahlayacağınız anlamına gelir.

  RÜYADA DÜĞÜN HAZIRLIĞI GÖRMEK

  Rüyada düğün hazırlığı yapmanın anlamı kişinin gerçek hayatta da yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanmasıdır. Ancak bu yeni başlangıç kişi için yi de kötü de sonuçlanabilir. Düğün hazırlığı yapmak bazen de yolculukla yapılacağına yorulur.. Bu yolculuk uzun veya kısa olabilir.
  ,

  RÜYADA DÜĞÜN KALABALIĞI GÖRMEK

  Rüyada görülen düğün kalabalığı gerçek hayatta da böyle bir grup insanın toplanmasına ve sizin de bu kalabalık içinde bulunmanıza yorulur. Bu rüya ister nişan, düğün ister cenaze sebebiyle olsun, insanların bir araya geleceklerinin ve sizin de böyle bir ortamda diğer kişilerle birlikte bulunacağınızın habercisidir.

  RÜYADA DÜĞÜN YEMEĞİ GÖRMEK

  İyiye işrettir. Rüyanızda düğün yemeğine davet edilmiş veya düğün yemeği düzenlemişseniz bu, sıkıntılı günleri geride bırakacağınıza işaret eder. Eğer kötü dönemdeyseniz, biraz rahatlayabilirsiniz çünkü durumunuzun düzelmesi yakındır.

  RÜYADA DÜĞÜN EVİ GÖRMEK

  Rüyada düğün evi görmek, neşe dolu kalabalıklara, haneye gelecek ve kişiyi sevince boğacak dostlara yorumlanır. Akrabanın, arkadaşların eksik olmadığı yoğun kalabalıkların dışında görücü gelmesi veya nişan yapmak manasına da gelen rüya, kısmetin açılmasına müjde verir. Bekar olan veya bekar çocuğu olanlar için sürpriz bir nikaha da işaret eden rüya, tekdüzelikten kurtulmanın, hayatın iyi yanlarını keşfetmenin, her açıdan iyi hissetmenin işaretidir. Düğün evi görenin evinde yokluk olmaz ve para sıkıntısı çekmez. Nasibin, rızkın artacağına haber veren rüya, iş arayanlar için müjdeli haberlerin yakın olduğunu, gelecek planları yapanların ayaklarına kadar gelecek fırsatlar sayesinde hayatlarını diledikleri yönde şekillendireceklerini delalet eder. Kişinin gücünü ve iradesini kanıtlayacağını, bu dönemde girişken halleri ile yöneticilerin dikkatini çekeceğini ve beklemediği bir göreve atanarak yepyeni başlangıçlar yapacağını bildirir.

  RÜYADA DÜĞÜN DAVETİYESİ GÖRMEK

  Rüyada düğün davetiyesi görmek, yakın bir zamanda bir haber alacağınıza işaret eder. Bu haber bazen üzücü veya sevindirici olabilir. Rüyada düğün davetiyesini eline alan kişi uzun süredir istediği bir şeye kavuşur. Yani istediğiniz bir şeyin gerçekleşeceği anlamı çıkar. Bazen de böyle bir rüya gören kişinin yakın çevresinde bir kişinin evlenmesine de delalet edebilmektedir.

  RÜYADA DÜĞÜN SALONU GÖRMEK

  Rüyada düğün salonu gören kimse farkı toplulukla, gruplar ve cemaatlerle bir araya gelecek demektir. Düğün salonunda oynanıyor ve müzik çalıyorsa bir araya gelinecek söz konusu toplulukta kötü, hileci ve zararlı insanların bulunacağı anlamı çıkar. Düğün salonu sakin ve huzurlu bir yer olması ise bulunulacak topluluğun da hayırlı ve kişiye faydalı olmasına işarettir.

  RÜYADA DÜĞÜN KONVOYU GÖRMEK

  Rüyasında düğün konvoyu gören kimse, kendisine düşman olan dost görünümünde kimselerle arkadaşlık kurar. Bu rüya gören kişinin saflığından faydalanan ve ona kötülüğü dokunan kimselerin bulunduğuna ve onlar yüzünden rüya sahibinin üzüleceğine işarettir.

  RÜYADA DÜĞÜNE GİTTİĞİNİ GÖRMEK

  Rüyada düğüne gitmek, gün yüzü görmeye, neşelenmeye ve keyiflenmeye vesile olacak olaylar yaşamaya, müjdeli haberler almaya, mutluluktan havalara uçmaya, dertlerin verdiği hüzünden kurtulmaya, esenlik ve rahatlık bulmaya rivayet edilir. Kişinin beklentilerinin gerçekleşeceği, hem özel hayatının hem de aşk hayatının yolunda gideceği, geçim sıkıntısının tamamen ortadan kalkacağı ve kişinin artık güzel bir hayatı olacağı anlamına gelir.

  RÜYADA DÜĞÜN TELAŞI GÖRMEK

  Rüyada düğün telaşı görmek yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına, çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kurtulmak ve normal hayatına dönmek için profesyonel bir yardım alması gerektiğine, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına ve kendisine geleceğine, paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine, yaşamın güzelliklerle dolacağına, sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına, çok güzel ve hayırlı bir hayat yaşayıp huzur içinde bir aile hayatına sahip olacağına, işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine işaret eder.

  RÜYADA DÜĞÜN PASTASI GÖRMEK

  Hayırlı bir işarettir. Rüyanızda düğün pastası görürseniz bu sizi büyük bir nimetin beklediği anlamına gelir. Bu rüya geçim dertlerinden kurtulmaya, her anlamda bereketin artmasına, yapacağınız işlerde hep olumlu şeylerin olacağına yorulmaktadır.

  RÜYADA DÜĞÜNDE OYNAYAN İNSAN GÖRMEK

  Rüyada düğünde oynayan insan görmek ancak bu riskin bertaraf edilmesi sayesinde işten büyük kazanç elde edileceğine, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, alınacak kötü bir haber yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına, dini inancını tam olarak yaşamak için kişinin sürekli araştırma yapacağına, dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine, makamının artacağına, hayatının kolay ve güzel geçeceğine, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına ve büyük bir hastalık yüzünden kendisini uzun bir süre kötü hissedeceğine, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına inanılır.

  RÜYADA DÜĞÜN GÖRMEKLE İLGİLİ DİĞER RÜYA TABİRLERİ

  RÜYADA BİR DÜĞÜNDE BULUNMAK

  Rüyanızda kendinizin değil de başkasının düğününde bulunuyorsanız üzüntünüz gidecek içiniz ferahlayacak demektir. Rüyadaki düğünde verilen yemekten yemenizde sağlığınıza kavuşacağınıza işaret eder.

  RÜYADA DÜĞÜN ÇİÇEĞİ GÖRMEK

  Rüyada görülen düğün çiçeği görmenin anlamı sıkıntıların ve zorlukların neticesinde sizi büyük bir paranın beklediği veya refaha kavuşacaksınız demektir. Bazen de bu rüya gelecekte para değil de yaşayacağınız başka mutlulukların habercisi olarak yorumlanır. Böyle bir rüya gören kimse istediği şeylere sıkıntı çekerek veya çeşitli sınavları atlatarak ulaşacaktır.

  RÜYADA DÜĞÜN ARABASI GÖRMEK

  Rüyasında düğün arabası gören kişi, sonu zararlı bitecek bir yolculuğa çıkmak için ısrar eder. Bu rüya genellikle kişinin kendisine faydası olmayan ameller işlediğinin ve bu yüzden de çoğu zaman üzülüp, sıkıntıya girdiğinin göstergesidir. Rüyada düğün arabasına binmek sonu bilinmeyen bir yolculuğa çıkmaktır.

  RÜYADA DÜĞÜN ALIŞVERİŞİ YAPMAK

  Rüyada düğün için alışveriş yapan kişi, alışveriş sırasında ne almışsa onların değeri miktarınca gerçek hayatta menfaate ve güzel nimetlere erişir. Aslında bu tarz rüyalar alınan şeyin nispetince yorulur. eğer alışverişte güzel ve helal şeyler almışsanız bu her anlamda kazanç elde etmeye ve mutlu olmaya; eğer haram bir takım mallar alınmışsa günah işlemeye veya sıkıntıya girmeye işarettir.

  RÜYADA BİR DÜĞÜNDE ÇALIŞTIĞINI GÖRMEK

  Rüyasında bir düğünde çalışan, getir götür yapan veya düğün sahibine yardım eden kişi rahatsızlanır veya önemli bir hastalığa tutulur; fakat bu rüya bir müddet hasta kaldıktan sonra tekrar iyileşeceğinize ve tüm hastalıklarınıza şifa bulup eski sıhhatinize tekrar döneceğinize yorumlanabilmektedir.

  RÜYADA GELİN DAMAT GÖRMEK

  Rüyada bir düğünün gelin ve damadını görmek yakın zamanda çok sevineceğiniz müjdeli bir haber alacağınıza, bu haber sonucunda oldukça büyük bir menfaat elde edeceğinize işarettir. Gelin ve damat genellikle mutlulukla, ferahlamayla ve yaşanan sıkıntılardan kurtulmayla tabir olunur. Rüyada gelin ve damadı tebrik eden kişi herkesin takdirini kazanacağı bir şey yapar veya iyilikleri ile anılan hayırlı bir kimse olur.

  RÜYADA KIZINA DÜĞÜN YAPMAK

  Rüyada kızına düğün yapmak, kızının yakında güzel bir başarı elde etmesine veya anne babasını sevindirecek bir tavır, hareket sergilemesine yorulmaktadır. Rüyasında kızını evlendiren kişi onun mürüvvetini görür veya onu bir işe sokar. Bu rüya çocuğu sayesinde mutlu olmaya, onun başarıları ile övünmeye, herkesin takdir ettiği ve sevdiği bir evlada sahip olmaya da işarettir.

  RÜYADA DÜĞÜN ERTELEMEK

  Rüyasında düğün erteleyen kimse, yanlış bir hareketten dönerek feraha kavuşur. Bu rüya kişinin doğru yoldan sapıp sonunda tekrar hidayete ulaşmasına ve yaptığı tüm günahlara tövbe ederek kulluk anlamında derecesinin yükselmesine işarettir. Bazen de bu rüya işlerini bitirememeye ve bazı konularda yarım kalmaya yorulabilir.

  RÜYADA DÜĞÜN FOTOĞRAFI ÇEKTİRMEK

  Rüyasında düğün fotoğrafı çektiren kimse eğer gurbette ise yakında sevdiklerine ve ailesine kavuşur. Bu rüya yolculuğa çıkmaya ve uzun süre gurbette kaldıktan sonra tekrar memleketine dönüp sevdikleri ile kavuşmaya işaret eder.

  youtube


  İlgili Rüya Tabirleri

  Geri Dön

  En Çok Aranan Haberler