SPOR

CANLI

Ryan Donk, Diagne ve Linnes'ten Kayserispor maçı yorumu geldi

Ryan Donk, Diagne ve Linnes'ten Kayserispor maçı yorumu geldi

Galatasaray'ın oyuncuları Ryan Donk, Diagne ve Linnes, Kayserispor maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'da Ryan Donk,Diagne ve Linnes Kayserispor ile 1-1 berabere kaldıkları karşılaşmanın sonrasında konuştu.

Maçı değerlendiren Donk, "Çok dominant olan, pozisyona giren bir Galatasaray vardı. Açıklama yapmak çok güç. Oynadığımız oyun ve sonuç örtüşmüyor. Yapacak bir şey yok. Daha çok çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

"POZİSYONLARI DEĞERLENDİRMELİYDİK"

Pozisyonları değerlendiremediklerini söyleyen Hollandalı oyuncu, "Oynamayan arkadaşlarımızın yerine oynayanlar, açığı göstermediler. Hiçbir sıkıntı olmadı. Oynadığımız oyun ortada. Pozisyonları değerlendirmek gerekiyordu. Son vuruşlarda daha kararlı olabilirdik. Maçı önceden koparabilirdik. 3-0'dan fazla olabilirdi." ifadelerini kullandı.

"UZATMA DAKİKALARI AKLIMA TAKILDI"

Maç sonunda uzatmaların daha fazla olması gerektiğini söyleyen tecrübeli isim, "Aklıma takılan şeylerden biri uzatma dakikalarıydı. 10 değişiklik vardı belki ama sadece 5 dakika uzatma verildi. Benim kafama yatmadı bu 5 dakika." diye konuştu.

"SONUÇTAN MEMNUN DEĞİLİM"

Fırsatları değerlendiremediklerini söyleyen Diagne, "Sonuçtan memnun değilim. Çok fırsat yakaladık ama değerlendiremedik. Çalışmalara devam edeceğiz ve bir sonraki maça bakacağız." dedi.

Kendi performansını değerlendirmesi istenen Diagne, "Burada benim kişisel performansımdan çok takımın performansı önemli. 3 puan önemli. Seviyemi yükseltmek için daha fazla çalışıyorum." ifadelerini kullandı.

"BİZİM İÇİN HAYAL KIRIKLIĞI OLDU"

Maçı değerlendiren Linnes, "Bizim için hayal kırıklığı oldu. Kazanmamız gerekiyordu. 1-0'dan sonra 3-4 tane daha atabilecekken gol yedik. Gelecek hafta kazanmaya çalışacağız." dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
alıştınız hakemlerle puan almaya..utanmaz haramzedeler...
Beter olun h1mmetch1ler sizi 10 kişi takımı yenemediniz.
yahu kendi formsuzluğundan bahsedeceğine uzatmaları konuşuyor...Feghuliye 87 dakika nasıl dayandın..?tek top yapan Emre kılıç’ı nasıl çıkardın..?kerem’i niye daha önce oyuna almadın...?Sekidikayı niye oyuna almadın diye soruyorum..???Bu kadar becereksiz bir galatasaray seyretmedim verem ettiniz bizi...Fatih terim ve Şenol güneşin alt yapı çalıştırma zamanları gelmiş..gençlerin önünü açın artık yeterrrrr
Takım
O
Av
P
Geri Dön