MAGAZİN

Sadakatsiz 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sadakatsiz'de Asya'yı kıskanan Volkan, Derin'e yakalanıyor!

Kanal D'de ekrana gelen Sadakatsiz'in 10. bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı. Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un başrollerde oynadığı Sadakatsiz dizisinin yeni bölümünde Asya ve Turgay'ın yakınlaşması Volkan'a kıskançlık krizi yaşatıyor. Asya ve Turgay'ın çiftliğe gideceğini öğrenen Volkan aynı yere gidiyor. Asya'yı tek başına yakalayan Volkan, eski eşiyle konuştuğu sırada Derin'e yakalanıyor.

Sadakatsiz dizisinin 16 Aralık Çarşamba ekrana gelecek olan 10. bölümünden ilk fragman yayınlandı. Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Özge Özder'in başrollerde oynadığı Sadakatsiz dizisinin yeni bölümünde Asya'nın oğlu Ali ve Turgay'la kahvaltıya gittiğini öğrenen Volkan harekete geçiyor. Derin'le birlikte aynı yere giden Volkan, bir fırsatını bulup Asya'yla konuşuyor. Volkan'ın "O herifi bilerek gözüme sokuyorsun değil mi? Seni kıskandığımı falan mı düşünüyorsun" sözlerine Asya "Bu kıskanmayan halin mi?" diye yanıt veriyor. Asya'nın kolundan tutan Volkan ise o sırada yanlarına gelen Derin'e yakalanıyor.

SADAKATSİZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Volkan, iki yıl sonra güçlenerek Asya ve Ali'nin karşısına çıkıyor.

5fc60e8bebc83025348c0dc2
Asya ile Volkan’ın arasındaki savaş, herkesin hayatını değiştiren bir yıkımla sonuçlanır.

5fc60ac2ebc83025348c0da5
Bundan sonra herkesin yazacak yeni bir hikayesi vardır, ancak önlerinde açılan sayfayı doldurmak kimse için kolay olmayacaktır.

5fc60ac2ebc83025348c0da7

Volkan ve Asya’yı bambaşka hayatlara savuran mücadele artık tamamen bitmiş midir? Yoksa baştan yazacakları hikaye, onları günün birinde yeniden aynı sayfada buluşturacak mıdır?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Her hafta farklı bir aldatma yakalanma sahnesi bu dizinin başka bir konusu yokmu.Amaç ne aldatmayı sadakatsizligi normallestirmeye çalışmamı yoksa,bu tarz diziler kaldırılmalı ahlak bozmaktan kötü örnek olmaktan başka bir amaci yok. Ülkede hergün aldatma ve sonrasi işlenen cinayetler artıyor bu tabiki bir diziye baglanamaz ama maalesef aile ve toplum yapısına zarar veriyor..
ülkenin ahlak düzenini bozmak için oluşturulan toplum mühendisliği projesinin bir parçası da bu dizidir. izlemeyin izletmeyin.
cansu dere ates ediyor ????????'??
Geri Dön