Sadece 2 yemek kaşığı tüketerek göbeğinizden kurtulabliirsiniz!

Bir türlü karın yağlarınızla vedalaşamıyorsanız size inatçı yağları kökünden sökecek bir formülle geliyoruz. İşte beslenme uzmanlarının önerdiği o yöntem.

Sadece 2 yemek kaşığı tüketerek göbeğinizden kurtulabliirsiniz!

Karın çevresinde biriken inatçı yağlar, genelde bağırsak tembelliği sonucu oluşur. Yağlar karında depolanır ve vücudun toksinlerden arınmasını (detoksifikasyon) yavaşlatır. Bu yüzden beslenme uzmanları bu probleme çözüm olarak bir içecek öneriyorlar.

Göbek yağlarını eriten içecek tarifi

125 gram yaban turpu

3 adet limon (tarım ilaçlarını temizlemek için, kullanmadan önce limonları su dolu bir kaba koyup üzerine 1 yemek kaşığı sirke ilave edin ve 10 dakika bekletin)

3 yemek kaşığı bal

Yapılışı

125 gram yaban turpunu mutfak robotuna koyup iyice çekin. Limonları (kabuğu soyulmamış olarak) kesin, çekirdeklerini çıkarın ve limonları da mutfak robotuna koyun. Pürüzsüz bir kıvam elde edene kadar yaban turpuyla birlikte çekin. Ardından 3 yemek kaşığı balı ilave edin ve iyice karıştırın.

Bu karışımı ağzı kapalı bir kavanozda ve buzdolabında muhafaza edin.

Nasıl tüketilmeli?

Bu karışımından 3 hafta boyunca, günde iki defa, öğün esnasında 1 yemek kaşığı tüketin.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
SİZ HİÇ ŞİŞMAN AFRİKALI GÖRDÜNÜZMÜ. ABD ve AVRUPA HARİÇ. YEMEYİN KARDEŞİM. HAMBURGER TATLI VS.
@hserdogan BELEDİYELERE DEİYELİM MAHALLEYE ASLAN ATSIN ONLARDA İNSANLARI KOVALASIN İNSANLAR ZAYIFLAR
"tarım ilaçlarını temizlemek için, kullanmadan önce limonları su dolu bir kaba koyup üzerine 1 yemek kaşığı sirke ilave edin ve 10 dakika bekletin" bu ifade yanlış bir ifadedir. Doğrusu şudur: Tarım ilaçları(pestisitler) asidik ortamda daha da aktifleşirler, sirke asidik olduğu için tarım ilaçlarının kötü etkilerini daha da artırır. Sirkeli suyla yıkamak, sirkeli suda bekletmek parazit yumurtalarından arındırmada faydalıdır. Bu bilgilerle öneri; sebze ve meyvelerinizi temiz bol suyla yıkamanızdır.
@feryal_2016 DOĞRUSU SAĞLIK BAKANLAĞININ TARINM İLAÇLARINI YASAKLAMASI VE SEBZELERİN KENDİ YERLERİNDE YETİŞMEKSİDİR
Allah aşkına bırakın şehir efsanelerini. dengeli beslenin ve spor yapın. spor için illa spor salonuna gitmekte gerekmez yürüyün yeter
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler