SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Salih Dursun Cim Bom'da

Ara transferde gaza basan Galatasaray, son olarak Kayserispor'un 22 yaşındaki sağ bekini kadrosuna kattı. Sarı- Kırmızılılar'ın Genel Menaceri Süleyman Hurma, “Salih'i, Galatasaray'a verdik” dedi.

Salih Dursun Cim Bom'da

Bu sezon 3 kulvarda da yoluna devam eden Galatasaray, önce Gremio’dan sol bek Alex Telles’in, Grasshoppers’tan da sağ kanat Bosnalı İzet Hajrovic’in işini bitirdi, son bombayı ise Salih Dursun’la patladı.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

Kayseri’nin Genel Menaceri Süleyman Hurma, “Salih’i, Galatasaray’a verdik” dedi. Şu an sözleşmenin detaylarıyla ilgili bir açıklama yapılmazken, alınan bilgiye göre 22 yaşındaki futbolcu için 4 milyon Euro civarında bir bonservis ücretinin ödeneceği, kontratın ise 5 yıllık olacağı bildirildi.

A Milli Takımımız’ın kadrosunda da yer alan Salih, ön libero pozisyonunda başladığı kariyerine şu an sağ bek olarak devam ediyor. Savunma özelliğinin yanı sıra hücuma destek veriyor, güçlü fiziğini iyi kullanıyor. Teknik direktör Roberto Mancini’nin de çok beğendiği genç futbolcunun takıma katılmasıyla Cim Bom’da savunmanın sağ tarafındaki sıkıntı da çözülecek. Bu bölgede Eboue’yi ve mecburiyetten de zaman zaman Sabri’yi oynatan Mancini, Salih’i ilk 11’e koyup, yabancı kontenjanını da daha rahat kullanabilecek.

Salih Dursun'un 2013-14 performansı

Tunç Kayacı / Fanatik

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler