SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Salih Dursun ile Markovic birbirine girdi

Mücadelenin sonlarında Trabzonsporlu Salih Dursun ile Fenerbahçe'nin Sırp oyuncusu Lazar Markovic arasında gerginlik yaşandı.

Salih Dursun ile Markovic birbirine girdi

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında Fenerbahçe, evinde Trabzonspor'u konuk ediyor.

Maçın son bölümlerinde Trabzonsporlu Salih Dursun ile Fenerbahçe'nin Sırp oyuncusu Lazar Markovic arasında gerginlik yaşandı.

77. dakikada gerçekleşen pozisyonda Salih Dursun ile Lazar Markovic arasında sert bir ikili mücadele oldu. Gerginlik sonrası Fenerbahçe teknik heyeti saha içine kadar geldi.

[Maçtan kareler-![Fenerbahçe - Trabzonspor maçından kareler 2015-2016](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2125157/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/fenerbahce-trabzonspor-macindan-kareler-2015-2016-155353-myspor)

Gökhan Gönül ve Sadi Tekelioğlu da tartıştı

Salih'in Markoviç'in üzerine doğru hareketlenmesinin ardından Trabzonspor teknik direktörü Sadi Tekelioğlu da Markoviç'e tepki gösterdi. Bunun üzerine Gökhan Gönül ve Sadi Tekelioğlu arasında sert bir diyalog yaşandı. İki isim de birbirinin üzerine yürürken araya giren diğer futbolcular ikiliyi yatıştırdılar.

Bu pozisyonun 1 dakika sonrası Salih Dursun Markoviç'e yönelik bir hareket daha yapınca bu kez Fenerbahçe kulübesi olaya dahil oldu. Araya giren 4. hakem yine olayın büyümesini engelledi. Bu dakikadan sonra Salih Dursun'un ayağına her top geldiğinde Fenerbahçe tribünleri yoğun bir tepki gösterdi.

Euro 2024 Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler