SPOR

Şanlıurfaspor Başkanı Emin Yetim serbest bırakıldı

Futbolcu Mertcan Çam'ın darp edildiği olaya ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan TFF 2. Lig Beyaz Grup temsilcisi Şanlıurfaspor'un kulüp başkanı Emin Yetim, serbest bırakıldı.

Şanlıurfaspor Başkanı Emin Yetim serbest bırakıldı

Kulüp basın sözcüsü Reşat Toprak, gazetecilere yaptığı açıklamada, futbolcu Mertcan Çam’ın kulüp başkanı Emin Yetim ve beraberindekiler tarafından önceki gün dövüldüğü iddialarının ardından Yetim’in ifadesine başvurulduğunu söyledi.

Yetim’in suçsuz olduğunun anlaşıldığını ileri süren Toprak “Başkanımız darp iddiasına ilişkin Emniyet’e davet edildi, ifade verdi ve durumu anlattı, serbest bırakıldı. Sorgu işlemleri esnasında emniyet önünde bize destek ve moral veren taraftarımıza teşekkür ediyoruz. Soruşturmanın takibini biz de sürdüreceğiz. Camiamıza geçmiş olsun” diye konuştu.
Kulüpten önceki gün yapılan yazılı açıklamada darp olayının kulüp yönetimiyle ilgisinin bulunduğu iddiaları yalanlanmıştı.

Futbolcu Mertcan Çam’ın kulüpten alacakları konusunda çıkan tartışma sonucu aralarında kulüp başkanı Emin Yetim’in de bulunduğu bazı kişilerce darp edildiği öne sürülmüş, Çam, darp olayına ilişkin suç duyurusunda bulunmuştu. (NTV Spor)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
bir de Plaket verseydinz Sn Emn Müdürü
emniyet,savcı adına ifade alır,savcı talimatıyla sebest bırakır,biraz CMK okursan böyle komik yorumlar yapmazsın.
Ben mi dövdüm bu adamı ? Habere bak, sonuç yok ortada. Adam kendi kendini mi dövdü alacakları yüzünden.
Kabadayılıgi dışarıda da yapabilirmisin başkan efendi?Adam parasını istemiş kötümü yapmış..Tıpış tıpış vereceksiniz alacaklarını..Var mi senin takımında onun gibi takımına faydalı biri..GUZEL URFAMİ DA REZİL ETTİN KENDİNİDE.Turkiye sizi konuşuyor.Degermiydi bu rezillige....
normal zorbalar ülkesi adaletsizlik yolsuzluk almış başını gidiyor. mafya ülkesi olmaya ne kaldı
bir kadın darp edildiğinde bişi olmuyor bundamı olacak. ck normal degılmı
Bu futbolcu eğer ki Urfa ya giderse bu defa komalık ederler, dayak manyağı ederler. Kulüp Başkanı göstermelik olarak Emniyet Müdürüyle çay içip 5-10 dakika muhabbetten sonra işine döndü. Türkiye nin neresinde görülmüş, mahkemelerde, karakollarda dayak yiyenin, mağdur veya adamı olmayanın haklı olduğu. Milletvekili, Milletvekili yakını, Kulüp Başkanları, Bürokratların vb.vb. dövdüğü, çarptığı, soyduğu, tecavüz ettiği, taciz ettiği veya haksızlığa uğrattığında yargılanan, istifa ettirilen, birini gördünüz mü yada duydunuz mu ?
ülkede adalet yok
Bu topçu parasını çatır çatır alacaktır. Nokta. Keh keh.
Diğer Haberler