Seda Sayan, Nihat Doğan'ın programına bağlandı! Eski sevgililerden samimi konuşma

Seda Sayan, eski sevgilisi Nihat Doğan'ın programına bağlanıp Müge Anlı'ya göndermede bulundu. Bir dönem düşman olan eski sevgililer Nihat Doğan ve Seda Sayan'ın samimi konuşması dikkat çekti.

Seda Sayan, Nihat Doğan'ın programına bağlandı! Eski sevgililerden samimi konuşma

Evlilik programının formatını değiştirip üçüncü sayfa olayları işlemeye başlayan Seda Sayan, eski sevgilisi Nihat Doğan'ın Beyaz TV'de yer alan 'Söylemezsem Olmaz' programına telefonla bağlandı. Seda Sayan, Müge Anlı'ya "O magazin sunarken ben kayıp arıyordum." diyerek laf çarptı.

KAVGALI OLARAK AYRILDIĞI NİHAT'LA AŞIRI SAMİMİ HALİ DİKKAT ÇEKTİ

Ahu Tuğba ile ilgili bir konuda Beyaz TV'deki "Söylemezsem Olmaz" programına bağlanan Seda Sayan, önce dün ilk programında işlediği Ahu Tuğba ve kayıp kızı ile ilgili konuştu. Bu arada en çok dikkati çeken durumsa, kavgalı olarak ayrıldığı Nihat Doğan'la artık son derece "sevecen" bir görüşme içinde olmalarıydı. Hem Seda Sayan, hem de Nihat Doğan, birbirlerine karşı o kadar kibar ve naziktiler ki bu konuşmalardan sonra "Seda Sayan-Nihat Doğan aşkı yeniden mi?.." diye dedikodu çıkmaması imkansız gibiydi.

MÜGE ANLI'YA DOLAYLI OLARAK LAF ÇARPTI

Birden konuyu programın içinde de işlediği kayıp arama konusuna getiren Seda Sayan, dikkat çekici kelimeler kullandı. Sayan, "Ben kayıp ararken, bazıları daha magazin programı sunuyordu!.." diyerek "sıkı" bir göndermede bulundu!.. Hemen geriye dönüp baktığımızda, Seda Sayan'ın kayıp arama tarzı programlar yaptığında magazin programı sunan tek isim Müge Anlı'ydı!..

2006 YILINDA AYRILMIŞLARDI

Seda Sayan ve Nihat Doğan'ın uzunca bir süre magazin gündeminde yer almıştı. Çift her fırsatta birbirlerini ne kadar sevdiklerini, reklam aşkı yaşamadıklarını medyaya haykırıyordu. Herkes tam ilişkilerini benimsemişken, sevgililerin arasına “kuaför krizi” girmişti.

GÜLLERLE DONATINCA

Program için Sayan’ın saçlarını hazırlayan 18 yaşındaki kuaförü, sanatçıya jest olsun diye çevresini güllerle donattı. Bunu gören ve çok kıskanan Nihat Doğan, sinirlerine hakim olamamış ve kuaförü yumruklamıştı. Bu duruma çok sinirlenen Seda Sayan, Nihat Doğan'la kavga edip ilişkisini sonlandırmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
HİÇ ZORLANMA MÜGE ANLI SENİ PROGRAM DİYE SUNAR,AŞIK ATMAYA ÇALIŞMA. SEN GİT 20 YAŞINDA SEVGİLİ BUL EN İYİ ANLADIĞIN İŞ BU.
hangi akla hizmet kendini Müge anliyla kiyaslar anlamis degilim))))))
Tecavüzü destekleyen bu şahısa prim vermeyin artık yeter
100 basamaklı merdivenin 99 . basamağına kadar çıkan sonra yoruldum diye inen adam değil mi bu
Al birini vur ötekine.
5 para etmez insanlar tv karşısına çıkıyor
sen kim müge anlı kimm yaa şaka gibisiniz
seda sen mügenın tırnağı bıle olamassın hazımsızlık yapma sen bu konularda daha bebeksın mugenın durumuna gelebılmen ıçın on bınlerce fırın ekmek yemen lazım cnm
Ah bu 7 kocali hürmüzün nezaman pili bitecek kendinide müge anliyla kiyaslamasi cok komik hadi artik birak kendini övmeyi cekil evine dahami genc koca pesindesin yahu
müge anlıyla aynı kareye bile giremez seda sayan daha once yaptı dogru ama ne kazandırdı müge anlı durusyşa yasantısıyla ornek bir vatandas...birde seda sayana bakın evli adamla beraberlik ınsanları asağılama v.s
şöhretlere bak,ülkenin durumunu anlarsın..
gerçek seviyeli birliktelik örneği sergilemişler.genç dizi oyuncuları bakıp da ibret alsınlar.
Diğer Haberler