SPOR

Şenol Güneş: Babel giderse Messi ve Suarez'i istediğimi başkana söyledim

Beşiktaş yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Siyah Beyazlı ekibni tecrübeli teknik adamı Şenol Güneş akşam idmanı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Şenol Güneş: Babel giderse Messi ve Suarez'i istediğimi başkana söyledim

Beşiktaş'ın eski yıldızları Guti ve İlhan Mansız, siyah-beyazlıların antrenmanı sonrası basına önemli açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş, açıklamalarında Guti ile İlhan Mansız'a teşekkür etti ve, ''Eski futbolcularımız, yeni antrenör arkadaşlarımız. Her ikisinin marka değerini iyi biliyoruz. Beşiktaş'a katkı yapmak için bizimle beraber olacaklar. Her ikisine de hayırlı olsun, hoşgeldin diyorum.'' dedi.

"TRANSFER İÇİN EKONOMİ GEREKİYOR"

"Biliyorsunuz transferle ilgili kararları başkan veriyor. Cuma günü gelecek, bir toplantı yapacak, ondan öğrenirsiniz. Ben takımdan ve takımı geliştirmekten sorumluyum. Transfer için ekonomi gerekir, teknik ihtiyaç gerekiyor. Hepsi olsaydı bunları konuşmazdık. Başkan geldiği zaman gerekli açıklamaları yapacaktır."

"VIDA İÇİN 10-20-30-50-100"

"Vida gelirse stoperde sürpriz olmaz. Ben de gelişmeleri gazetelerden okuyorum, 10, 20, 30, 50, 100! Atıyoruz tutuyoruz. Paralar gelmiyor."

"BABEL GİDERSE, MESSI VE SUAREZ"

"Babel giderse konuştum başkanla. Messi'yi Suarez'i söyledim. Başkan da yarın görüşmelere başlarız dedi. Bu kadar kolay değil."

"DAHA HIZLI OLMALIYIZ"

"Geçen sene Lens, Medel ve Negredo'nun çalışma tempoları gerideydi. İkinci yarıda daha iyiydi. Bazen bu da yetmeyebilir. Ancak şu anda çalışma temposundan memnunum. Tabi daha hızlı olmalıyız ve geçişleri hızlı yapmalıyız. Lens, Vagner Love, Gökhan Töre de çalışıyor."

"Sen normalde Babel'i, Cenk'i, Tosic'i gönderir misin? Ama şartlar gereği önemli oyuncularımızı bazen gönderebiliyoruz."

"VAGNER LOVE İYİ OYUNCU"

"Vagner Love iyi oyuncu. Zaten iyi çalışıyordu ama şanssız dönemden geçti. Üst üste maçlarda goller kaçırdı. Yeteneğini zaten biliyoruz fakat üretmediğimiz zaten hep tartışılır. Bundan dolayı da güven kaybı oluyor. Negredo için de geçerli."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Senol Hoca TINERI fazla kacirmis sanirsam.. Hocam sunu kac kez soyledim size beze dokerken az dokun sunu Laftan da Anlamiyor bu TINERCILER.
çekiyor tineri çikiyor bacını şenol hoca
@keskinnisanci34 Tecrübe konusyor
@keskinnisanci34 sizin yüreğinizdeki kiri tiner çıkaramaz. insani değerlere sarılın. art niyet ve hakareti hayatınızdan çıkarın. çare bu işte. taraftar olun. holigan olmayın. futbol savaş değildir. takım tutmak ve yorum yapmak insanlara hakaret etmek değildir. bu nasıl bir nefret? Bu nasıl bir izansızlık?
Derhal baliyi azaltmalısın Şenol..Hamsi den devam et özüne dön...
lakayit artist bunamis Fenerbahce dusmani.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler