SPOR

CANLI

Şenol Güneş’ten, Özkan Sümer’e veda mesajı

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, Türk futbolunun efsane ismi Özkan Sümer’in vefatıyla ilgili bir mesaj yayımladı.

Şenol Güneş’ten, Özkan Sümer’e veda mesajı

Türkiye Futbol Federasyonu’nun resmi sitesinden paylaşılan mesajda Şenol Güneş, "Değerli büyüğüm, Türk Futbolu’nun duayen ismi, sevgili Özkan Sümer Hocam’ın vefatını büyük üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Kendisi, vermiş olduğu emekler, yetiştirdiği değerlerle yeri dolmayacak müstesna bir futbol adamıydı. Görev yaptığı süre içerisinde olduğu gibi aramızdan sessizce ayrılırken de yine bir ders vermiş oldu.

Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine, Trabzonspor ve futbol camiasına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.

Hocam!

Sizinle her yere gelirim ama siz her zaman olduğu gibi yine önümüzden gittiniz. Arkanızdayım. Yalnız değilsiniz. Ölüm dostu dosta kavuşturur. Ürettiklerin ve bize verdiklerin için binlerce kez teşekkür ediyorum. Gönüllere girdin; gözden uzak durdun. Şimdi gönülden uzak olanlar da sizi gönüllerine alacaklardır. Allah sıkıntılı yüreklere ferahlık ve sabır versin. Sizi bugünden özlüyoruz Hoca’m. Unutulmayacaksın!" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Allah rahmet eylesin.Büyük Trabzonspor un efsane hocası.Çok iyi bir Trabzonsporlu idi.
@st.turhan34 Özkan Hoca ile Ahmet Suat Özyazıcı Trabzonspor tarihine altın harflerle yazılmıştır.Bir Galatasaraylı olarak ben,ne mutlu ki Galatasaray tarihinde de adı her daim var olacaktır
allah rahmet eyleye böyle insanlarımız lazım trabzona ve trabzonsporumuza çok şeyler kattın şehrimize takımımıza..nur içinde yat..
Mekanı cennet olsun,nurlar içinde yatsın,Ülkenin yetiştirdiği büyük bir dehayı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz;elbet ölüm bir ayrılık değil.Özkan Sümer,Anadolu insanının;bu topraklarda var olmuş örf-kültür-ata yadigarı herşeyin,fikir-düşünce-ruh kelamı bulmuş bir öğretmeniydi,yol göstericisi,potansiyel üreticisi,emekçisiydi.Işık(Aydınlık)nasıl Doğudan yükselirse;Doğu ideolojisi Anadolu'nun,fikirleriyle aydınlık yüzüydü.Fikirleri-sentezi-verdikleri sonsuza dek var olacaktır.Tüm Sevenleri ve Ailesine Dayanma Sabrı diliyorum...
Takım
O
Av
P
Geri Dön