SPOR

Serdar Gürler'den sosyal medyadan forma sitemi

Serdar Gürler, takımının formasında yer alan haç sembolü üzerinden kendisine yönelik sosyal medyada yapılan yorumlara tepki gösterdi.

Serdar Gürler'den sosyal medyadan forma sitemi

İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) ekiplerinden Huesca'ya transfer olan milli futbolcu Serdar Gürler, takımının formasında yer alan haç sembolü üzerinden kendisine yönelik sosyal medyada yapılan yorumlara tepki gösterdi.

Serdar Gürler, sosyal medya platformu Instagram'daki hesabından yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:

"Benim her dine, her insana saygım sonsuzdur. Müslümanlık, insanın giydiği forma değildir. Müslümanlık insanın kalbindedir. Ben bu formayı giydim diye Müslümanlıktan çıkmış mı sayılırım? Çoğunuza göre öyleymiş ama unutmayın Elhamdülillah Müslümanım. Burada da Müslümanlığımı yaşamaya devam edeceğim ve buradaki insanlar buna saygı duyuyor. İspanyollara teşekkür ederim anlayışları için. İnşallah siz de bu yorumlarınızı değiştirirsiniz. Benim burada sizin desteğinize ihtiyacım var eleştirinize değil. Son olarak Huesca'ya geldiğim için inanılmaz mutluyum ve beni olduğum gibi kabul eden taraftarlara sonsuz teşekkürler."

152

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Serdar sen bırak bu angutları dolar 6 lira euro 7 lira olmuş senin formanın üzerinde ki ıstavroza takmış bunlar. Sen müslüman olmak zorunda da değilsin ayrıca. Bak keyfine kazan paranı yarın başarılı olduğunda bugun bu eleştirenler yarın kutlamak için yazar yalakalık bunların genlerinde var.
Başarılar Gürler La Liga’da LM10’a karşı mücadele etmek her babayiğidin harcı değildir.
cevap verip rezil olmuşsun. cevplık birkonu bile değil
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler