SPOR

CANLI

Sergen Yalçın'dan ağza alınmayacak sözler

Sivasspor'un hocası Sergen Yalçın, Instagram'da ağza alınmayacak sözler sarfetti, ardından hesabını kapattı.

Sergen Yalçın'dan ağza alınmayacak sözler

Ziraat Türkiye Kupası’nda Galatasaray’a 4-1 yenildikleri karşılaşmanın ardından yayıncı kuruluşta maçın hakemini ve TFF’yi eleştiren Sergen Yalçın'a büyük tepki geldi.

Sivasspor’un hocası Galatasaray ve Fenerbahçe’nin kupada final oynatılması için hakemlerin taraflı maç yönettiğini, bir daha kupa maçlarına yedek futbolcularla çıkacağını söyleyerek basında ve sosyal medyada gündeme oturmuştu.

Bu sözler Galatasaraylı taraftarların tepkisini çekerken, Yalçın’ın fotoğraf paylaşım sitesi olan Instagram’daki hesabına ise küfürler yağdı. Birçok kişinin küfürlü mesajlar yazdığı Sergen Yalçın bu mesajlara dayanamayarak, küçük bir kullancıya küfürlü cevap verdi. Ardından gelen küfürlü tepkilere de karşılık veren Yalçın sonunda Instagram hesabını kapattı.

PFDK'ya sevkedildi

Medicana Sivasspor hocası Sergen Yalçın "sportmenliğe aykırı açıklamaları" nedeniyle PFDK'ya sevkedildi.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun sitesinden yapılan açıklama şu şekilde;

MEDİCANA SİVASSPOR İdarecisi ALİ RIZA SERGEN YALÇIN'ın 30.04.2015 tarihinde oynanan GALATASARAY A.Ş. - MEDİCANA SİVASSPOR müsabakası sonrasındaki "sportmenliğe aykırı açıklamaları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 38. maddesi gereği PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 88 yorum
Kendini Mourınho zannetmeye başladı gerzek. Keh keh.
sergene kalkan eller kırılsın.
Sergene kalkanlar seni niye bu kadar ilgilendiriyor?
Sergene kalkanlar sinanada kalksın
şebek..
Takım
O
Av
P
Geri Dön