Sevgilim beni seviyor mu: Gerçek aşkı anlamanın 15 kuralı

Bir ilişki içindeyseniz, zaman zaman kendinize "Sevgilim beni seviyor mu" sorusunu sorabilirsiniz. Emin olun bu soru sadece size özel değil, öncelikle bu konuda kendinizi rahat hissedin ve arkanıza yaslanın. Kafanızda dönen sorunun cevabını netleştirmek için size yardımcı olmaya geldik ve 15 önemli kuralı sizler için ortaya koyduk.

Sevgilim beni seviyor mu: Gerçek aşkı anlamanın 15 kuralı

Sevgiliniz sizi gerçekten seviyor mu, onunla olan ilişkiniz uzun sürecek mi, Gerçekten her şeyiniz o mu ya da siz gerçekten onun her şeyi misiniz? Kafanızda bu deli sorular varken kendi kendinizi yiyor ve bir türlü mutlu olamıyorsanız sizi biraz rahatlatalım, en azından ilişkiniz hakkında fikir sahibi yapalım istedik. Belki dünyanın en odun erkeğine aşıksınız, belki de gerçekten tam bir duygusal pamukla berabersiniz... Sevgilim beni seviyor mu sorusunu aydınlatacak önemli donelerle karşınızdayız!

Yapılan bir araştırmaya göre tüm kadınların ortak ve ideal erkeği tam olarak aşağıda listelediğimiz 15 özelliği yakalayınca sonsuza kadar mutlu oluyormuş. Hadi 15 tanesi tutmasın ama en azından 5 tanesi bile sizin sevgilinizde mevcutsa onları sarın sarmalayın hanımlar, beyler. Unutmayalım kimse mükemmel değildir.

ARKADAŞ OLMAK

Aslına bakarsanız ilişkileri yürüten en önemli kurallardan bir tanesi de sevgili ile arkadaş olmakmış. Beraber eğlenebildiğiniz, gülebildiğiniz, sizi mutlu etmenin yollarını, yüzünüzü 1 saniye bile olsa güldürmenin inceliğini bilen bir sevgiliniz varsa gerçekten şanslısınız!

ANLAYIŞLI

Ahh! Kavgalar ilişkilerin tuzu biberidir. Tabi uzun zaman kavgalı kalmadığınız sürece. Yapılan araştırmalarda kavga sırasında bir anda 'seni seviyorum' diyen erkekler neredeyse yok denecek kadar azmış. Tamam, sevdiğini söylemesin ama hakaret edene kadar ya da şiddete başvurana kadar olayı eğlenceli hale getirip konuyu kapatmaya çalışsa çok güzel olmaz mıydı? Düşünsenize kavganın tam ortasında aniden yataktaki yastığı alıp yavaşça size vuruyor ve meydan okuyor. Yastık tüyleri etrafta uçuşurken koklaşmak ne güzel olurdu. Off of!

BERABER SAÇMALAMAK

Kız arkadaşlarınızla güldüğünüz her şeye onunla da gülemiyorsanız çok sıkıcı bir ilişkiniz var demektir. Beraberken içinizdeki o haylaz çocuğu saklıyorsanız vay halinize.

YANINDA HER ŞEYİ UNUTMAK

Okul problemleri, iş stresi, aile kavgaları derken zaten bunalmışsanız onunla olduğunuz vakitlerde birde onun sorunlarıyla uğraşmak yerine beraber zamanı durduruyorsanız gerçekten çok şanslısınız. Hayat akıp giderken o akışa kapılmak yerine o an, beraber olduğunuz o harika an dünyayı durdurup sadece birbirinize akıyorsanız lütfen ne yapın edin evlenin!

ÖVMEK

Arkadaşlarınızla onun hakkında konuşurken söyleyecek olumsuz bir şey bulamıyorsanız, arkadaşlarınız kıskanıyor ama bu kadar cici bir ilişki yaşadığınız için mutlu oluyorlarsa cidden çok şanslısınız. Kusurlarını bile sevimlilikle anlattığınız sevgiliniz emin olun her kızın rüyasıdır.

PEŞİNİZDE!

Ne yaparsanız yapın, ne derseniz deyin her zaman peşinizde olan bu sevgili böğüre basılmalık bir çocuktur. Öpülmeli ve koklanılmalıdır. Kızdığınız zamanlarda ondan uzaklaşmak istediğiniz anlarda bile sizi bırakamıyorsa daha ne istiyorsunuz ki? Çocuk sizi düşünüyor, kendinize bir şey yapmanızdan ve geri dönmeyecek olmanızdan korkuyor.

GURUR DUYUYOR

Sizinle gurur duyuyorsa kendinizi piremses gibi hissetmelisiniz. Aşkını kimseden saklamayan, herkesle bunu paylaşan, sizinle olduğu için mutlu olan sevgilinizi lütfen üzmeyin kızlar :(

ORTAK PAYDA

Elbette herkesin kendi hayatı var. Ama bir de ortak hayatınız olmalı. Yapmak zorunda olduğunuz rutin işleri beraber eğlenceli hale getirebiliyorsanız, birbirinize destek olup yüklerinizi azaltabiliyorsanız, ve evet bu sizin ilişkinizde şuan hasetimden ben bile çatlayabilirim. Tebrikler!

SİNİRLENMEMEK

isteyerek ya da istemeyerek, birbirinizi üzdüğünüz ya da canını acıttığınız zamanlarda bile kızamıyorsanız inanın bu saf sevgiden kaynaklanıyor. Siz mutsuzken sizi güldürmeye, eğlendirmeye ve olanları unutturmaya çalışıyorsa iyi bir adamdır o. Kafanız dağılsın sakinleşince mantıklı düşünün diye uğraşıyordur.

ARZULAMAK

Kaçıncı ayınız olursa olsun ya da yıl fark etmez, birbirinize karşı hala arzularınız değişmediyse oy anam oy ne kadar şanslı olduğunuzu tahmin bile edemezsiniz. Sizi istemekten vazgeçmeyen bir erkeğin gözü asla dışarıda da olmaz. Unutmayın bunu!

HUZUR BULMAK

Onun kollarında huzur buluyorsanız, endişeleriniz, kaygılarınız kaybolup gidiyorsa o adamın koynundan çıkmanızı tavsiye etmiyoruz.

HER KOŞULDA SEVGİ

Uyanır uyanmaz sizi öpüyorsa, hem de kötü ağız kokunuza rağmen. Bu adam sizi kolay kolay bırakmaz kızlar. Hastalanınca da bakar, kilo alsanız da sever.

SİZSİZ YAPAMIYORSA!

Tutkunu olduğu hobilerini sizinle paylaşıyorsa, etkinliklerine sizi de dahil ediyorsa, her fırsatta bir yolunu bulup sizi görüyor ve ilgileniyorsa varsa öyle bir erkek kaldıysa iletişim bilgilerini paylaşır mısınız?

SİZİN İÇİN EN İYİSİNİ İSTİYORSA

Yemeğin en lezzetli yerini sizinle paylaşan bir sevgiliniz mi var? En sevdiğiniz restoranda haftada en az iki gün yer mi ayırtıyor? Ya da en sevdiğiniz yemekleri sipariş mi ediyor? vay anasını! Erkeklerin kalbine giden yol midesinden geçer klişesi ne kadar gerçekse bir erkek sizin yemek zevklerinize öncelik veriyorsa sizi çok sevdiği daha da gerçek!

DAYANAMIYORSA...

En resmi görüşmelerde bile size dokunmadan duramayan, gece uyurken illa ayağım değsin diyen sevgili... Çok tatlısın sevgili!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler