Sıla'nın mesajı Demet Akalın'ı ağlattı

Okan Kurt'la 6.5 yıllık evliliğini üç gün önce bitiren Demet Akalın, şarkıcı Sıla'dan gelen mesajla gözyaşlarını tutamadı.

Sıla'nın mesajı Demet Akalın'ı ağlattı

Evlerine gelen haciz ve boşanma davasının ardından zor günler geçiren Demet Akalın'a yakın dostlarından destek mesajı yağıyor.

En etkileyici mesaj ise şarkıcı Sıla'dan geldi. Teve2'deki '2. Sayfa'nın iddiasına göre, Sıla attığı duygu yüklü mesajla Demet Akalın'ı ağlattı.

640xauto

ONLARI INSTAGRAM'DAN SİLDİ!
Boşanma ve hacizden sonra zor günler geçiren Akalın, bu dönemde desteğini görmediği dostlarını da sosyal medya hesabından takipten çıkardı. Demet Akalın, ayrılık sonrasında yakın arkadaşları olan şarkıcı Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’i ve Fatih Ürek’i Instagram hesabından takip etmeyi bıraktı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
demet hanım tırların önünde havalı pozlar atarken, garibanları aşşağlarken u cirkin gülüşünü magazin sayflarında arat gör kendini,bu ülkede sadece batan siz değilsiniz nice esnaf ciftci bitti,umrunuzda bile değilid bir valeye 200 tl bahşiş atıp hava atarken aklınız nerdeydi, hani iyi günde kötü günde sözü ,sizlerin sözü para bitene kadar , hic üzülmedim .beter olun.
ne güzel yazmışsın. şiir gibi okudum valla.
mesajı okurken kim varmış ne demiş mesaj nerde bende ağlamak istiyorum beni bu zevkten mahrum etmeyin
Haramzadelerin hayatı elbet sona erer. Bu kadının pisliğinin ve pislik hayatının ikinci hülya avşar modeli olmasının ceremesini hergün tvlerde çektik. Yinede Allah yardım etsin.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler